Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 10 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Фунгіциди для винограду

Засоби захисту виноградника.

Закласти виноградник, виростити молоду лозу, отримати відмінні результати - все це вимагає безлічі знань, старань і часу. Саме тому до всіх періодів роботи необхідно підходити особливо уважно. Спочатку необхідно вибрати посадковий матеріал відмінної якості. На цьому етапі необхідно стежити, що б посадковий матеріал був здоровий. Адже хворі паростки не можуть розвиватися в повній мірі, але вони ж можуть і заразити здорові рослини. Допомогти впоратися з виниклими захворюваннями допоможуть фунгіцидні засоби захисту. Вони прекрасно захищають здорові паростки і лікують хворі. Проти захисних засобів не можуть встояти найпоширеніші захворювання, вони допомагають впоратися з грибковими інфекціями. Фунгіциди діють на помилкову борошнисту росу, борошнисту росу, чорну плямистість, різні види гнилей, антракноз і інші неприємності.

Періоди обробки виноградної лози

Несправжня борошниста роса вважається одним з поширених захворювань. Вона поширюється дуже швидко, вражаючи здорові тканини лози. Перша обробка захисними речовинами відбувається, коли:

- Перший інкубаційний період завершився, а прогнози на подальший розвиток захворювання сприятливі;

- Лоза відросла більш ніж на 20 см після зимового відпочинку;

- З'явилися перші ознаки інфекції у вигляді маслянистих плям.

Навіть якщо немає ознак захворювання необхідно проводити профілактичні заходи. У таких випадках вдасться виростити здорову рослину і отримати відмінний урожай.

Друге обприскування виноградної лози має профілактичний напрямок. Його проводять в період формування бутонів. У той період, коли відбувається розпушення суцвіть, приблизно за тиждень до цвітіння.

Третю обробку проводять після того, як виноградна лоза відцвіла. Вона допомагає захистити молоді зав'язі. Після обробки зав'язуються сильніші і красиві грона.

Як правило, кількість обробок за рік коливається від п'яти до десяти. Все залежить від погодних умов, а саме від вологості. У дощовий рік обробляти виноградну лозу слід більш часто, ніж в сухе і спекотне літо.

Обприскується виноградна лоза з звичайного протруйника, рівномірно.

Засоби захисту рослин можуть мати вузьке і широке напрямок. Один фунгіцид допомагає впоратися з одним видом інфекції. Комплексні ж засоби захисту одночасно перешкоджають збудником декількох захворювань. Саме тому необхідно ретельно вибирати захисний засіб для виноградної лози.

Всі фунгіциди для винограду дозволені до застосування. Вони пройшли дослідження. Дотримуючись рекомендацій виробника можна досягти високих результатів. Не рекомендується самостійно змінювати концентрацію робочого розчину, частоту і інтенсивність обприскування. Необхідно ретельно обробляти рослини для кращих результатів. Фунгіциди для винограду вважаються малотоксичних речовинами. Але не варто забувати про особисті заходи безпеки з хімічними засобами захисту.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.