Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Сівалки

  Сівалки

   

  — один з видів причіпного обладнання для сільськогосподарських машин. Серед різновидів даного агрегату аграрії високо цінують пневматичні сівалки точного висіву. Таке обладнання значно перевищує можливості та функціонал механічних аналогів. Досконалий механізм подачі насіння дозволяє проводити роботу більш точно та якісно, ​​що сприятливо позначається на остаточному результаті.  

  У чому полягають особливості техніки

  Пневматична сівалка точного висіву застосовується для посадки насіння в рядки. Такий вид обладнання використовується для різних сільськогосподарських культур, зокрема для бобових, зернових, фуражних та олійних.

  Подача посівного матеріалу виконується з дотриманням заданих показників відстані між насінням, глибини посіву, інтервалу між рядками. Ще одна особливість пневматичних сівалок точного висіву – виключення висіву двійників. 

  Переваги пневматичної сівалки точного висіву

  Дане обладнання обходить по функціоналу механічні моделі у багато разів. На підтвердження можна навести ряд переваг подібних сівалок з точним висівом:

  • високі показники ефективності за рахунок пневматичної системи;

  • можливість використання додаткового обладнання для внесення добрив чи культивації;

  • відсоток дроблення посівного матеріалу порівняно з механічними аналогами знижений у 10 разів, що гарантує відмінну схожість;

  • автоматизація процесів під час управління підвищує як точність роботи, а й комфорт самого оператора. 

  Пневматичні сівалки відрізняються продуманою конструкцією. Відсіки, що висіють, оснащені власними бункерами, катками і сошниками. У той же час кожен елемент системи виконує рухи, враховуючи характеристики ґрунту. Усе це позитивно впливає якість майбутніх сходів. 

  Купівля сівалки в інтернет-магазині «Гектар» - швидко, вигідно, надійно

  У каталозі інтернет-магазину «Гектар» ви зможете придбати пневматичну сівалку від відомих світових брендів. Детально ознайомитись з товаром ви можете, перейшовши до картки товару. Для зручності покупця ми зазначили всю важливу інформацію: ціна, характеристики, опис, а також умови оплати та доставки. Наші менеджери оперативно оформлять замовлення, нададуть необхідні консультації. Ми маємо величезний досвід роботи у сфері реалізації сільгоспобладнання, тому маємо в асортименті лише найкращі товари.