Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 10 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Фуміганти

Вегетуючі рослини і зібраний урожай піддаються великим ризикам, пов'язаним зі шкідниками - комахами і гризунами. Особливо важливо захистити урожай в процесі транспортування і тривалого зберігання. Фуміганти - це хімічні препарати, які вражають дихальні шляхи тварин і комах і є одними з найбільш ефективних способів захисту врожаю.

Як працюють фуміганти?

Як правило, такі хімікати застосовують в газоподібному стані, в якому хімічні речовини перебувають спочатку, або ж перетворюються в газоподібний вид з твердої або рідкої форми. Організм шкідників газ вражає через дихальну систему. Деякі виробники випускають спеціальні таблетки для зерна: в такому випадку таблетки або розкладаються по периметру площі, де зберігається зерно, або розміщуються у всьому насипі в елеваторах або сховищах.

Перевагою газоподібного ураження цих хімічних засобів є те, що газ здатний проникнути в усі, навіть важкодоступні місця для ураження шкідників. Об'ємна зернова маса, нори і щілини в складах - ефективність роботи фумігантів буде високою всюди.

З якими шкідниками допоможе впоратися:

 • комахи;
 • кліщі;
 • гризуни;
 • мікроорганізми, які провокують хвороби запасів.

Деякі продукти з цієї категорії можна використовувати разом з іншими засобами, створюючи робочі суміші і забезпечуючи тим самим комплексний захист врожаю.

Переваги фумігантів

Вони дозволяють ефективно захищати зібраний урожай від різних типів шкідників. Крім того, цей клас продуктів забезпечує такі переваги:

 • ефективне знищення паразитів і шкідників на різних стадіях їх розвитку;
 • це біологічно активна речовина, яка швидко паралізує нервову систему шкідників, які проживають в коморах, на складах і елеваторах, викликає швидку зупинку дихання;
 • ніяк не накопичується в продуктах;
 • є абсолютно безпечним для зібраного врожаю.

Враховуйте, що більшість препаратів цієї групи є досить токсичними, тому вкрай важливо дотримуватися правил безпеки. Найкраще довірити фумігацію професіоналам.

Як замовити товари для фумігації на сайті Гектар?

Ви можете купити ефективні препарати для проведення фумігації в інтернет-магазині Гектар. Для цього потрібно зробити кілька простих дій:

 • виберіть фасовку і кількість одиниць товару, які необхідні для роботи (радимо попередньо ознайомитися з інструкцією виробника і розрахувати необхідну для ваших обсягів зерна кількість препарату);
 • зробіть замовлення - з вами зв'яжеться наш менеджер, в разі необхідності він допоможе підібрати оптимальний варіант або порівняти кілька продуктів від різних брендів;
 • доступні кілька способів оплати - накладений платіж або банківський переказ;
 • ми сформуємо ваше замовлення і відправимо його в той же день, якщо замовлення зроблено до 16.00;
 • доставка здійснюється в будь-який населений пункт по всій Україні.

Ми реалізуємо тільки оригінальну продукцію, перевірену на власному досвіді. Довіряйте професіоналам, і нехай ваш урожай завжди зберігається і транспортується в цілості й захисті.


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.