Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Вудилища фідерні

  Фільтри

   

  Вудилища фідерні

  Слово "фідер" (feeder) перекладається з англійської мови як "годівниця". Це тип вудилища,з'явився Англіїякий у ХХ столітті. Головна особливість – з'єднання з оснащенням. За основу береться донна снасть. До неї додається чітка вершина, завдяки якій рибалки дізнаються про клювання. Вудка підходить для риболовлі в водах, що стоять, а також водоймах із середнім і сильним перебігом. 

   

  До необхідного комплекту для лову відносяться котушка, вудилище, годівниця, шнур, гачок. Вудлища фідерні складаються з рукояті, 3-5 секцій, змінного верхнього хлисту. Є до 20 кілець для протягування волосіні. Довжина – від 3 до 5 метрів. 

   

  Критерії вибору вудилищ фідера

  При виборі вудки враховуються параметри, що впливають на зручність і функціональність лову. Один із них — довжина. Якщо вона перевищує 4 метри, спрощується лов при швидкій течії. Зводиться до мінімуму ризик зачеплення годівницею. Її можна швидко відірвати від дна та перенести на значну відстань. Вудлище довжиною до 3 метрів легше. Воно підходить для лову під гілками дерев. 

   

  Інший критерій - лад, при якому враховується робота при навантаженні. У фідерних вудилищ їх три:

   

  • повільний (від кінчика до ручки);

  • середній (від кінчика до середини);

  • швидкий (працює 1/3 частина бланку).

   

  Від нього залежать непрямі якості вудилища. У разі простіше робити силові далеко кидки. У першому - легше діставати велику рибу. Наприклад, коропа. 

   

  При виборі враховується матеріал виготовлення. Вудки зі склопластику та композиту, які користувалися популярністю через дешевизну, йдуть у минуле. Найбільш популярні карбонові моделі бренду Mifine West Star Feeder. 

   

  Вони кращі завдяки високій тактильній чутливості. Ще одна перевага – мала вага. Мінус - крихкість. Щоб не пошкодити вудку, з нею треба поводитися дуже акуратно. 

   

  Чому варто вибрати вудилища фідера

  Один з плюсів - змінна верхівка. Завдяки цьому моменту підвищується міцність. Принада на дно водойми доставляється за рахунок використання об'ємних годівниць. Велика кількість кілець призводить до рівномірного розподілу навантаження. При клювання тонка вершина згинається, тому рибалка бачить будь-які торкання риби. 

   

  Можна далеко закидати снасті. Вудлище також підходить для лову великої риби. Є перевага в порівнянні зі звичайною донечкою. Так, підгодовування знаходиться поруч із насадкою. Частина корму при кожному закиданні вимивається з годівниці. Він залишається на дні, завдяки чому приманюється риба.    

  Частіше за все із категорії «Вудилища фідерні» купують такі товари: