Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Викрутки та біти

  Фільтри

  Викрутки з бітами є незамінними інструментами незалежно від рівня розвитку технологій та появи нових інтелектуальних приладів. За допомогою цих універсальних виробів можна працювати з різним типом кріплень та вирішувати багато інших завдань, починаючи від збирання меблів та закінчуючи ремонтом складних механізмів.
  Різновиди викруток, біт та наборів інструменту
  Якісний та зручний інвентар завжди має бути під рукою. Універсальним варіантом буде використання наборів викруток і біт, що дозволяє працювати з різними елементами кріплення, які мають шліц.

  Різновиди викруток:

   

  • шліцеві чи плоскі. Позначаються як SL і використовуються при роботі з великою кількістю кріплень;
  • хрестові. Мають позначення РН, є наконечник з хрестоподібними шліцами, що забезпечують надійне зчеплення інструменту з деталлю;
  • шестигранні. Маркуються як НІХ, поширені в електроніці, меблях, відрізняються підвищеним показником крутного моменту інструменту в порівнянні з хрестоподібним;
  • зірочка. Позначаються як TORX і поширені в автомобільній промисловості, електроніці.

   

  Окремо слід позначити категорію викруток з насадками різних типів та розмірів, які називаються бітами. Зручне та практичне рішення, за допомогою якого можна при мінімальних габаритах та кількості інструментів забезпечити себе всім необхідним для виконання широкого спектру завдань.

  Наконечники можуть бути намагніченими, з насічками, алмазним покриттям тощо, що впливає на їхню вартість

  Всі викрутки та біти, крім літерного, мають також числове позначення, що вказує на розміри:

   

  • №0 – діаметр стрижня 4 мм, довжина до 80 мм;
  • №1 – діаметр 5 мм, довжина – не більше 100 мм;
  • №2 – діаметр 6мм, довжина становить від 100 до 120 мм;
  • №3 – діаметр стрижня становить 8 мм, довжина – від 120 до 150 мм;
  • №4 – стрижень діаметром 10 мм, довжина – від 150-200 мм.

   

  Набори інструментів додатково комплектуються корисними пристроями, серед яких реверсивні рукоятки з храповим механізмом, а також гнучкі вали, які роблять роботу у важкодоступних місцях простіше та зручніше.
  Покупка викруток та біт онлайн
  В інтернет-магазині "Гектар" можна купити викрутки та біти в широкому асортименті. У каталозі компанії найкраща продукція хорошої якості, яку можна замовити оптом чи в роздріб. Зорієнтуватися на сайті та знайти необхідну позицію допоможуть вбудовані фільтри, детальні описи кожної категорії, їх характеристик, а також відгуки покупців. Є доставка та різні форми оплати.