Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Партнери

«Укравіт» - аграрна компанія, один з лідерів ринку засобів захисту рослин. Основними напрямками діяльності компанії є виробництво та продаж пестицидів, добрив з мікроелементами, засобів для знищення гризунів та побутових комах. Виробничі можливості корпорації направленні на забезпечення попиту у промисловому секторі та у сегменті приватних господарств. Сьогодні ми пропонуємо інноваційні та бюджетні рішення для сільськогосподарських виробників усіх ґрунтово-кліматичних зон України з використання високоякісних хімічних засобів захисту рослин. «Укравіт» допомагає оптимізувати витрати виробника на захист посівів та досягти максимальної рентабельності виробництва як у багатогалузевих господарствах, так і в приватному секторі. З метою зменшення факторів небезпеки і захисту населення від зооантропонозних інфекцій, створення безпечних умов господарювання та проживання населення України, мінімізації економічних збитків від шкідників у народному господарстві, компанія здійснює оптовий та роздрібний продаж препаратів для дезінсекції та дератизації.  Продукція ТМ «Укравіт» відрізняється своєю «класичною» оригінальністю і уже понад 10 років задовольняє смаки всіх без винятку сільськогосподарських виробників. Препарати компанії забезпечують 100% захисту сільськогосподарських культур від комплексу шкідливих видів комах, кліщів, гризунів, збудників хвороб рослин (грибів, бактерій, вірусів, мікоплазм), а також бур’янів.

«ЮгАгролідер» працює на ринку виробників посівного матеріалу з 2008 року. У той час, коли виробників якісного посівного матеріалу можна було перерахувати на пальцях, команда однодумців об'єдналася для того, щоб забезпечити товаровиробників України насінням соняшнику, кукурудзи та сої вітчизняної та зарубіжної селекції. Мета компанії - задоволений споживач, який отримує якісний посівний матеріал за помірною ціною, консультаційну підтримку та високі врожаї.

Компанія «Сімейний Сад» займається виробництвом та дистрибуцією тих товарів, які допомагають садівникам і городникам вирощувати різні культури у себе на ділянках, створювати клумби в садах, піклуватися про газонні ділянки і робити це із задоволенням!

Фірма «ТЕРРА-ЮГ»  - досвідчений та надійний партнер сільгоспвиробника у забезпеченні стабільних врожаїв. За цей період, завдяки висококваліфікованим спеціалістам, використовуючи новітні технології, постійно удосконалюючи якість продукції, займає одне з ведучих місць серед виробників насіння ралізуе кращі продукти на насінневому ринку.

Компанія “МАЇС” – розробник базових селекційних форм та комерційних гібридів кукурудзи, виробник насіння широкого спектру генетичних форм кукурудзи для насіннєвого ринку України та країн Європейського континенту. Якість насіння кукурудзи є визначальною складовою наукових та виробничих програм МАЇСу. Постійно прагнучи випередити позитивні очікування найдосвідченіших аграрних споживачів селекційних розробок в команді однодумців Маїсу панує та підтримується творче натхнення, природня самовіддача та постійне самодосконалення.

ТОВ "Агрооптіма" - одна з небагатьох компаній на ринку України, яка може запропонувати своїм клієнтам, продукцію відразу за трьома напрямками: насіння овочевих культур, обладнання для поливу і комплексні водорозчинні добрива.

ТОВ «Мінераліс Україна» Спеціалізацією підприємства є виробництво рідких комплексних мікродобрив («Мікро-Мінераліс», «Нано-Мінераліс») та біопрепаратів («Біо-Мінераліс» (Інокулянт для сої+МЕ), «ТестаЛип», «ТестаРапс», «Скарадо-М» та ін.) із застосуванням новітніх нанотехнологій.

"Humintech" є німецьким біотехнологічним підприємством. Вже більше 40 років компанія розробляє продукти на основі гумінової кислоти та інших гумінових речовин. Асортимент продукції включає в себе підготовку ґрунту, засоби захисту рослин та кормові добавки, а також основні продукти для застосування в екологічних технологіях або у промисловому секторі. З замовниками в більш ніж 70 країнах, компанія сьогодні входить до числа світових лідерів галузі. Humintech використовує окислену форму бурого вугілля як джерело для своїх гумінових речовин, також відомий як Leonardite. Хоча буре вугілля переважно використовується сьогодні як енергоносій, Humintech зосереджується на матеріалі, що використовує вуглецю нейтральне використання ресурсу. Результати є стабільними, екологічно чистими та ефективними продуктами, виробленими у Німеччині.

Компанія "Грінфорт" появилася на аграрному ринку у 2010 році. Досягти високого рівня довіри до продуктів компанії стало можливим завдяки гарантії якості за всіма складовими: високотехнологічний рівень виробництва, якісні діючи речовини та компоненти, належні умови зберігання та транспортування. Всі препарати долають довгий і складний шлях від виробництва на кращих хімічних заводах, до транспортування спеціальним транспортом і зберігання на ліцензованих складах, з дотриманням умов температури та вологості. Додатковим знаком якості продукції – є боротьба з контрафактною продукцією та підробками. Всі препарати торгової марки «Грінфорт» мають спеціальні захисні голограми на етикетках та коробках.

Група компаній "ДОЛИНА" – об'єднання підприємств, що спеціалізуються на розробці, дослідженні та впровадженні в сільськогосподарське виробництво стимуляторів росту рослин та мікродобрив. Перше підприємство було створене в 1997 році.

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.