Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Насіння кукурудзи оптом

У наш час кукурудза, як і багато інших сільськогосподарські культури, є значимим елементом в аграрному сегменті України. Вона має високу харчову цінність і, в залежності від сорту, може бути використана в якості корму для тварин, для домашнього вжитку, а також як сировина для виробництва певних ліків. На ринку представлені різні насіння кукурудзи, які дають різний урожай.

Види кукурудзи

Звичайна або посівна культура - найпоширеніший представник злакових. Даний вид має свої підвиди, що залежить від типу насіння, тому можна виростити різні сорти культури:

  • цукрова - дуже солодка культура, прародителька різних гібридів;
  • восковидная - шкірка зерен відрізняється гладкістю і матовістю;
  • крохмалиста - відрізняється якістю плодів, які використовуються для кукурудзяного крохмалю;
  • лопається - з неї отримують попкорн за рахунок лопания зерен при нагріванні.

Також відомі інші сорти даного культурного рослини, які також можуть схрещуватися між собою.

Посів насіння і норми висіву

Частим вибором для посіву стають насіння солодкої цукрової кукурудзи, яка займає значний відсоток в економіці країни. Насіння кукурудзи рекомендується садити в грунт з добривами, прогріту не менше ніж на 12 градусів, з розрахунку 20 г на 1 м2. Щоб домогтися швидкого проростання, їх можна замочити теплою водою, погром їх кілька днів на сонці. Кінець квітня - сприятливий період для початку посіву. При виборі ранніх сортів культури їх рекомендується сіяти густіше.

Обробка, догляд за пагонами, збирання врожаю

Після висіву і проростання сходів варто завершити боротьбу з рештою бур'янами за допомогою розбризкування гербіцидів, що також широко доступні у продажу. Набагато складніше завдання - знищити шкідників, які атакують пагони і кореневу систему. Найнебезпечнішими серед них є гусениці, жуки-черниши, дротяники, а також метелики. Найбільш ефективний метод боротьби - застосування інсектицидних речовин.

При складанні врожаю аграріям доводиться відмовитися від жатки кукурудзи комбайном, що обгрунтовано Міжрядна відстанню культури. В такому випадку застосовуються приставки як вузькоспеціалізоване засіб для збору кукурудзи. Щоб домогтися гарної врожайності, рекомендуємо купити насіння на нашому сайті від визнаних виробників, які пропонують свою продукцію за вигідною ціною.

Частіше за все із категорії «Насіння кукурудзи оптом» купують такі товари:


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.