Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Досходові гербіциди

Сучасна культура землеробства передбачає комплекс заходів для боротьби з бур'янами. Один з найбільш ефективних засобів — досходові гербіциди, які застосовують до або після посіву до появи сходів культури. Своєчасне застосування препаратів в фазі бур'янів «біла ниточка» дає чудовий ефект. Найкраще обробку проводити на зволоженому ґрунті або під час культивації.

Наш інтернет-магазин пропонує купити досходові гербіциди в будь-яких обсягах. У нас в каталозі представлений широкий асортимент препаратів відомих виробників. Придбати товар можна оптом та вроздріб. Для постійних клієнтів у нас завжди пільгова ціна на препарати.

Особливості засобів

Для забезпечення селективності обробки культурних рослин ми пропонуємо гербіциди з різними діючими речовинами. Механізм дії препаратів полягає в блокуванні процесів в кореневій та надземній частині бур'янів. Для засвоєння шкідливими рослинами діючої речовини потрібен час, тому важливо, щоб після обробки певний термін не було дощу і не проводились агротехнічні заходи.

Ми пропонуємо досходові гербіциди з селективною дією щодо регламентованих культурних рослин. Основні характеристики препаратів:

  • культури для обробки;
  • діюча речовина;
  • форма зберігання;
  • механізм дії;
  • спосіб застосування;
  • сумісність з іншими хімікатами;
  • вид фасування;
  • ціна.

Детальний опис та рекомендації по застосуванню, якими супроводжується кожен препарат в нашому каталозі, дозволяють легко обрати потрібний варіант в кожному конкретному випадку. Для повного знищення бур'янів потрібен комплекс дій. Для початку пропонуємо купити досходові гербіциди, ціна яких мізерна в порівнянні з їх користю. Оперативна доставка в будь-який регіон України гарантована!


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.