Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Запчастини на жатку

Одним із найважливіших етапів у сільськогосподарських роботах є збирання врожаю. У цьому нелегкому ділі аграрникам приходить на допомогу жниварка, що значно полегшує та прискорює даний процес.

Жатка - це комбайн, що використовують за для швидкого скошування та обережної транспортировки сільськогосподарських культур і вкладання їх на валки. За допомогою жатки збирають такі культури: 

  • соя;
  • бавовна;
  • кукурудза;
  • цукрові буряки;
  • зернобобові;
  • зернові;
  • конопляні;
  • рапс тощо. 

Основним принципом у роботі жниварки є зрізання або зкошення стебла рослини. Однак також є жатки, що обмолочують рослини до кореня без зрізання стеблини. Є універсальні жниварки, що використовують для збору цілого ряду культур, а є спеціалізовані, що призначені для одного конкретного виду сільськогосподарської культури. 

Необхідність запчастин для жатки

Жатки Нью Холланд, за чисельними відгуками користувачів, є технікою високої якості. Вони багатофункціональні і при належному догляді та правильному використанні можуть прослужити вам багато років. Для того, щоб знизити ризик поломки жатки  треба своєчасно здійснювати технічне обслуговування і заміну зношених деталей.

Запчастини від New Holland ідеально підійдуть для цієї задачі. Їх високоякісний сплав дозволяє деталям тривалий час залишатися стійкими до перепаду температур, а також рівня вологості повітря, що допомагає їм довго не іржавіти і менше зношуватиь. 

Купуйте запчастини для жатки в Гектарі 

В нашому інтернет-магазині Гектар ви зможете знайти високоякісні запчасти для вашої жниварки від італійської кампанії New Holland по найнижчим цінам в Україні. В електронному каталозі на нашому сайті представлені всі необхідні деталі для вашої сільськогосподарської техніки. При необхідності наші менеджери з легкістю вас проконсультують і дадуть відповідь на будь-які ваші питання. Оформити замовлення на необхідні запчасти можна заповнивши форму або подзвонивши за номером телефону, вказаному на сайті.

Частіше за все із категорії «Запчастини на жатку » купують такі товари:


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.