Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  New Holland Запчастини на жниварку

  Фільтри

  Одним із найважливіших етапів у сільськогосподарських роботах є збирання врожаю. У цьому нелегкому ділі аграрникам приходить на допомогу жниварка, що значно полегшує та прискорює даний процес.

  Жатка - це комбайн, що використовують за для швидкого скошування та обережної транспортировки сільськогосподарських культур і вкладання їх на валки. За допомогою жатки збирають такі культури: 

  • соя;
  • бавовна;
  • кукурудза;
  • цукрові буряки;
  • зернобобові;
  • зернові;
  • конопляні;
  • рапс тощо. 

  Основним принципом у роботі жниварки є зрізання або зкошення стебла рослини. Однак також є жатки, що обмолочують рослини до кореня без зрізання стеблини. Є універсальні жниварки, що використовують для збору цілого ряду культур, а є спеціалізовані, що призначені для одного конкретного виду сільськогосподарської культури. 

  Необхідність запчастин для жатки

  Жатки Нью Холланд, за чисельними відгуками користувачів, є технікою високої якості. Вони багатофункціональні і при належному догляді та правильному використанні можуть прослужити вам багато років. Для того, щоб знизити ризик поломки жатки  треба своєчасно здійснювати технічне обслуговування і заміну зношених деталей.

  Запчастини від New Holland ідеально підійдуть для цієї задачі. Їх високоякісний сплав дозволяє деталям тривалий час залишатися стійкими до перепаду температур, а також рівня вологості повітря, що допомагає їм довго не іржавіти і менше зношуватиь. 

  Купуйте запчастини для жатки в Гектарі 

  В нашому інтернет-магазині Гектар ви зможете знайти високоякісні запчасти для вашої жниварки від італійської кампанії New Holland по найнижчим цінам в Україні. В електронному каталозі на нашому сайті представлені всі необхідні деталі для вашої сільськогосподарської техніки. При необхідності наші менеджери з легкістю вас проконсультують і дадуть відповідь на будь-які ваші питання. Оформити замовлення на необхідні запчасти можна заповнивши форму або подзвонивши за номером телефону, вказаному на сайті.

  Частіше за все із категорії «New Holland Запчастини на жниварку» купують такі товари: