Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Насіння пшениці оптом

Одним з найдавніших культурних рослин є пшениця. На сьогоднішній день вона є важливим злаком для агросектору України, оскільки вживається не тільки всередині країни, але також активно експортується - якість української пшениці вважається одним з кращих. Насіння пшениці можуть бути представлені приблизно двадцятьма видами, оскільки культура має види і підвиди, безліч гібридів, і в цілому її класифікація досить складна.

Насіння ярої та озимої пшениці

Дані види злаків класифікуються за строком посіву. Вони мають свої особливості і виражені відмінності:

  • Яра пшениця - посів здійснюється в теплий період (з березня по травень), період дозрівання і вегетації охоплює 100 днів без морозу. Рис цінується своїми хлібопекарськими властивостями.
  • Озима пшениця - сіється в середині осені, є однолітками, дає урожай після повної зимівлі на початку літа. Даний вид злакових любить м'який клімат, при цьому дає більш багатий урожай.

Мала врожайність ярої культури обгрунтована наступними особливостями:

перші два тижні вегетації простежуються зі слабким розвитком паростків;
вегетаційний період триває всього до 120 діб;
слабка коренева система, а також низька кустистость.
Також її врожайність напряму залежить від підвищеної вологості і якісних добрив. При цьому насіння ярої культури підходять для висіву у всіх регіонах України, крім Карпат і Криму.

Посів насіння, вирощування пшениці

Відомо, що дана зернова культура має слабку кореневу систему, тому висока врожайність буде залежати від її правильної підготовки до посіву. Щоб забезпечити якісний контакт насіння з грунтом, її потрібно обробити культиваторами, після чого вирівняти поверхню. Це дає можливість отримати одночасні сходи. Для кращого вкорінення зростання насіння пшениці слід поглибити в грунт не менше, ніж на 5 см, і висівати рядами з проміжками в 15 см.

Для досягнення запланованої норми щодо врожаю важливо також розуміти, що рослина водолюбних і потребує постійного поливу. Менш вибагливі тверді сорти, тому вони більше підходять для сухого клімату. Прибирання культури після дозрівання проводиться комбайном.

Якщо ви маєте свій бізнес в Україні з вирощування злакових рослин, то напевно зацікавлені в тому, щоб купити якісне насіння зернових культур. Дана продукція представлена ​​на нашому сайті за вигідною ціною і з необхідною сертифікацією.

Частіше за все із категорії «Насіння пшениці оптом» купують такі товари:


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.