Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Бетономішалки

Фільтри

Бетонозмішувач: призначення та сфера застосування

Будь-які будівельні та ремонтні роботи передбачають використання якісних та надійних інструментів, які зможуть витримати значні навантаження.

Основним завданням бетономішалки є приготування однорідного розчину, що повністю готовий до використання. Складові компоненти завантажуються в барабан, що обертається, в якому здійснюється замішування. Використання якісного бетономішалки на будмайданчику дозволяє значно зменшити час приготування розчину, скоротити простої та підвищити продуктивність робіт.

На ринку представлені електричні та бензинові пристрої. Перші — екологічні, але мають меншу потужність. Другий тип зручніший для роботи на будівництві: їх можна використовувати в будь-яку погоду. Такі агрегати підходять для майданчиків без електрики. Деякі моделі комплектуються спеціальними пристроями для автоматичного завантаження та розвантаження. Варіанти із ручним механізмом обладнані штурвалом. Як правило, вони мають найдоступнішу ціну.

Різновиди та відмінні особливості моделей

Перш ніж придбати інструмент, необхідно ознайомитися з його основними характеристиками:

 

  • пристрої об'ємом до 100 л підходять для домашнього використання;
  • агрегати від 100 до 150 л можуть використовуватись під час будівництва одноповерхових будинків, лазень чи альтанок;
  • моделі від 150 до 300 л відносяться до професійного рівня;
  • установки об'ємом понад 300 л призначені для масштабних робіт.

Ціна бетономішалки безпосередньо залежить від обсягу та потужності. При цьому збільшений показник потужності передбачає тривале функціонування пристрою при максимальній заповненості. Для безперервної роботи по 10-12 годин достатньо бетонозмішувача з середньою потужністю в межах 550-700 Вт.

На що звернути увагу під час вибору

 

  • Об `єм;
  • товщина стін;
  • потужність двигуна;
  • напруга;
  • вартість моделі.

Де вигідно купити бетонозмішувач?

В інтернет-магазині «Гектар» ви зможете підібрати якісний та надійний інструмент за прийнятною ціною. Товар можна відсортувати за характеристиками моделей, вартістю або рейтингом. Також ви можете ознайомитись із відгуками, розміщеними на сторінках позицій. Купити бетонозмішувач можна, зробивши замовлення в спеціальній формі на сайті. Спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом для уточнення подробиць. Доставка здійснюється транспортними компаніями територією України.

Частіше за все із категорії «Бетономішалки» купують такі товари: