Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Інокулянти

  Інокулянти - це біологічно активні речовини, які дозволяють аграріям отримати більш високі врожаї. Часто використовуються для бобових культур. У цих препаратах містяться бульбочкові бактерії, які включаються в процес симбіозу з системою коренів бобових культур. В ході цього процесу бактерії асимілюються, а фіксований азот стає частиною системи живлення рослини. Іншими словами, при введенні інокулянтів в силу вступає так звана програма взаємного розвитку - мікоризні процеси росту і розвитку.

  Яких результатів вдається досягти завдяки використанню препаратів?

  Інокуляція показує відмінні результати для сої, для гороху, для нуту та інших бобових культур. Завдяки цій методиці можна досягти таких результатів:

  • істотного збільшення врожайності;
  • заощадити фінанси на закупівлю і внесення в грунт мінеральних добрив;
  • значно знизити ризики виникнення захворювань, спричинених патогенними мікроорганізмами;
  • збільшити вміст білків в зернах; перетворення фіксованого азоту в біодоступності для рослин формулу;
  • більш активного синтезу гормонів, які прискорюють ріст сільськогосподарської культури.

  Особливості та цілі застосування

  У зернобобових культурах міститься велика кількість білка. Однак для того, щоб досягти гарного і якісного врожаю, аграріям доводиться вносити велику кількість азотних добрив. Це збільшує витрати. У той же час біопрепарати з цієї категорії через свою більш низьку вартість дозволяють зменшити витрати аграріїв.

  Все це підвищує прибутковість сільськогосподарських підприємств. Використання інокулянтів в передпосівній обробці дозволяє отримати більш якісний урожай і збільшити ефективність землеробства.

  Інокулянти використовуються також для силосування: вони дозволяють зменшити розвиток небажаних силосних мікроорганізмів і псування кормів.

  Через біологічно активний склад засобу категорично не рекомендують змішувати з токсичними хімічними речовинами. Засоби для інокуляції продаються в різних формах - в порошку, у вигляді рідини світло-жовтих відтінків і т.д.

  Обробку біологічним препаратом потрібно проводити в суворій відповідності з інструкцією, яку докладає виробник. Препарати цієї категорії не є токсичними для тварин, комах і людей.

  Чому вам варто купити інокулянти в інтернет-магазині Гектар?

  Ми задовольняємо потреби дрібних, середніх і великих сільськогосподарських підприємств, власників дачних і присадибних ділянок. Ви можете бути впевненими в якості кожного продукту, представленого в інтернет-магазині:

  • ми реалізуємо тільки біологічно активні препарати, які випробували самі, всі вони враховують особливості і характеристики конкретної сільськогосподарської культури;
  • всі препарати надходять безпосередньо від виробників - це гарантує оригінальність, високу якість і розумну ціну;
  • ви можете купити препарати з доставкою в будь-який регіон України - ми оперативно опрацюємо замовлення і передамо його в службу доставки;
  • доступні різні види фасування - фермерське господарство різного розміру зможе підібрати оптимальний обсяг і кількість одиниць продукції під свої потреби.

  Довіряйте тільки професіоналам для забезпечення якісних і великих врожаїв!

  Частіше за все із категорії «Інокулянти» купують такі товари: