Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Комбайни

  Фільтри

   

  Комбайни

  Комбайн - один з типів сільськогосподарської техніки. Це спеціальна машина, яка призначається для польових робіт. Простіше кажучи, це основний агрегат для збирання врожаю. 

  Функціональні комбайни для зернозбирання  

  Зернозбиральні комбайни відрізняються широким функціоналом. Працюючи агрегат послідовно виконує цілий набір завдань:

  • зріз колосків;

  • подача в молотильний відсік;

  • обмолот зерна;

  • відділення вороху від добавок;

  • вивантаження назовні.

  Зважаючи на важливість даної техніки, можна сміливо назвати комбайн найбільш значущою сільськогосподарською машиною. Фермери та сільгосппідприємства вважають за краще мати професійні моделі комбайнів, тому що від їх якості та функціональності безпосередньо залежить якість урожаю, швидкість та комфорт робочого процесу. Тому, незважаючи на високий цінник подібної техніки, аграрії все ж таки віддають перевагу саме моделям комбайнів від світових брендів.

  Комбайни New Holland - безперечний лідер серед сільськогосподарських машин

  Компанія Нью Холланд (New Holland) здобула відмінну репутацію серед споживачів. Техніка даного бренду має позитивний відгук і має великий попит. Все більше підприємств і приватних фермерів вважають за краще мати у своєму парку машин моделі саме цього виробника. Тому, якщо ви вирішили звернути увагу на комбайни New Holland, ви на вірному шляху, і з великою ймовірністю можете отримати своє господарство надійного, а головне – функціонального та професійного помічника. Основні переваги комбайнів цієї марки:

  • сучасне інтуїтивно зрозуміле управління;

  • добрий огляд для оператора, що значно спрощує робочий процес;

  • звукоізоляційна кабіна для підвищеного комфорту;

  • багатофункціональність (робота з різними типами культур);

  • можливість купівлі запчастин для їх заміни у разі зношування або поломки.

  Придбати моделі New Holland ви можете за один клік у нашому інтернет-магазині «Гектар». У каталозі міститься вся необхідна інформація для ознайомлення з товаром. Ми пропонуємо зручні умови покупки та прийнятні ціни. Є питання? Наші менеджери нададуть детальну консультацію, а також нададуть допомогу при оформленні замовлення. У нашому магазині є все необхідне, щоб досягти високих показників урожайності, і, як наслідок, гідного фінансового прибутку. 

   

   

  Частіше за все із категорії «Комбайни» купують такі товари: