Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Лобзики

Фільтри

Як вибрати електролобзик?

Електролобзик - електричний ручний інструмент зі зворотно-поступальним рухом пилки. Конструкція складається з рукоятки, пиляльного полотна та корпусу, всередині якого знаходиться двигун. Його призначення - розпил різних будівельних матеріалів: деревини, м'яких металів, пластмаси, гіпсокартону та ін. Як розхідники для них використовуються пилки. Залежно від матеріалу, що обробляється, потрібно підібрати відповідний тип пиляльного полотна.
 

Різновиди електричних лобзиків
Головна відмінність інструментів – потужність. В інтернет-магазині «Гектар» можна купити пристрої, залежно від цілей та потреб:

 

 • побутові інструменти відрізняються невисокою потужністю і знаходяться у найнижчій ціновій категорії. Пристрої мають невеликий ресурс і не призначені для щоденних багатогодинних навантажень;
 • професійні агрегати використовуються спеціалістами для виконання інтенсивної щоденної роботи;
 • промислові розраховані на пиляння в цілодобовому режимі, за фактом це навіть не ручне пристосування, а повноцінний верстат.

Особливості вибору
Як тільки ви визначилися, для яких цілей купуєте інструмент, важливо врахувати основні характеристики моделі. Різні вироби і професійних, і побутових лобзиків відрізняються такими параметрами:

 

 

 • потужність визначає клас пристрою, його призначення, сферу застосування. Чим вище цей параметр, тим лобзик продуктивніше - він швидше пиляє на велику глибину і відрізняється тривалішою безперервною роботою;
 • частота ходу впливає на швидкість пиляльного полотна, яке здійснює зворотно-поступальні рухи. Чим вище частота ходу, тим швидше відбувається розпилювання полотна;
 • глибина пропилу вказує максимально допустиму товщину заготовки. У своїй більшості, побутові інструменти розраховані для роботи з дерев'яними та пластмасовими матеріалами товщиною 70 мм та сталлю до 4 мм.

За типом живлення розрізняють мережеві та акумуляторні моделі. Електролобзики першого типу використовуються переважно для стаціонарних робіт. Бездротові моделі — оптимальне рішення для роботи далеко від розетки, а також у приміщеннях, які не підключені до електромережі.
 

 

Додаткові функції, що полегшують використання:

 

 • плавний запуск;
 • підтримка постійного числа обертів під час навантаження;
 • здування тирси;
 • лазерний покажчик;
 • підсвічування.

Де вигідно купити лобзик?
В інтернет-магазині «Гектар» ви зможете підібрати якісний та надійний інструмент за прийнятною ціною. Товар можна відсортувати за характеристиками моделей, вартістю або рейтингом. Також ви можете ознайомитись із відгуками, розміщеними на сторінках позицій. Купити лобзик можна, зробивши замовлення у спеціальній формі на сайті. Спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом для уточнення подробиць. Доставка здійснюється транспортними компаніями територією України.