Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Фунгіциди від хвороб

Купити фунгіциди

Першокласними помічниками в саду вважаються фунгіциди. На сьогоднішній день можна купити фунгіциди в Україні і бути повністю готовим до сезону. Вони борються з грибами, мікроорганізмами та інфекційними захворюваннями. Фунгіциди - це хімічні речовини, які надають знищує дію на мікроорганізми і збудники захворювань.

Фунгіциди надають профілактичну і лікувальну дію на рослину.

Профілактичні рослини допоможуть попередити зараження, припинити вплив патогенних мікробів до моменту їх розвитку та зараження рослин. Такі препарати більш затребувані. Адже попередити захворювання рослин легше, ніж вилікувати його.

Лікувальні фунгіциди в Україні використовуються після захворювань саджанців. Вони впливають на мікроорганізми під час зимівлі рослин. Це найвірніший спосіб в обробці садових культур: рослина спить, а фунгіцид працює.

Також за принципом нанесення фунгіциди діляться:

- Препарати для протруювання насіння. Передпосівна обробка насіння, кореневищ і бульб дають чудовий результат. Молоді пагони стають більш витривалими і міцними;

- Препарати для обробки грунту. Ці фунгіциди забезпечують знищення мікроорганізмів в землі, знезаражуючи таким чином грунт;

- Препарати для рослин. Ці препарати застосовуються безпосередньо при хвороби рослин;

- Препарати для саджанців під час зимового відпочинку;

- Препарати для обробки зерносховищ, теплиць і парників. Ці препарати борються з летючими бактеріями і мікроорганізмами.

Примножити і зберегти урожай, уберегти молоді рослини від захворювань, надати саджанцям нормальний розвиток можна, якщо надати рослинам відповідні ліки - фунгіциди. Ці препарати здатні захистити рослину, зробити його більш стійким.

Щоб забезпечити чудовий результат і перемогти проблему варто застосовувати препарати строго за призначенням. Дотримуючись інструкцію до препарату можна домогтися позитивного результату дуже швидко. Препарат необхідно розбавляти строго за приписом. Не можна ні збільшувати, ні зменшувати концентрацію препаратів щоб не нашкодити рослинам. Сучасні фунгіциди надані у вигляді суспензій, порошків, емульсій і розчинів.


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.