Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 10 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Агроволокно

Агроволокно - це сучасна технологія, яка широко використовується в сільському господарстві для отримання високого рівня врожаю. Це прекрасна аграрна хитрість, яка до того ж економить бюджет сільськогосподарського підприємства.

Як працює агроволокно?

Цю технологію застосовують під час фази роботи з саджанцями. Фактори навколишнього середовища на початкових етапах розвитку рослини мають потужний негативний вплив. Культури схильні до цього негативного впливу, в результаті чого зменшується врожайність. У наших широтах більшість сільськогосподарських культур висаджують саме навесні. Тут в силу вступає нестабільний клімат і природні примхи.

Через різкі стрибки температури (похолодання) врожай може не просто постраждати, але і загинути. Для того, щоб уберегти саджанці від цього і інших негативних чинників, технологи розробили агроволокно. Воно використовується для полуниці, огірків і помідорів, а також для газону і доріжок між грядками.

Це екологічно безпечний, нетканий і міцний матеріал, здатний захистити культури від заморозків, впливу комах, птахів, від бур'янів та інших негативних факторів навколишнього середовища. Матеріал має кілька переваг перед плівкою, яку наші фермери використовують десятиліттями:

  • плівка відповідає за надмірну вологість і створює для грядок парниковий ефект, пропускаючи тільки світло;
  • через плівки рослини позбавлені доступу повітря;
  • агроволокно пропускає не тільки світло, а й необхідну кількість повітря, вологи і сонячного випромінювання.

Структура агроволокна

Матеріал відрізняється наявністю великої кількості мікропор, завдяки яким і підтримуються ідеальні умови вирощування сільськогосподарських культур. Використовується воно протягом усього року, в той час як плівка теж виставляє обмеження за цим параметром.

В період весняних заморозків матеріал бере на себе функцію захисту від холоду і морозу. За часів літньої посухи агроволокно захищає рослини від згубного впливу сонячних променів. При цьому доступ повітря і вологи не обмежується. Деякі різновиди матеріалу навіть захищають сільськогосподарські цінні культури від росту бур'янів.

Навчившись правильно працювати з агроволокном, можна використовувати його потенціал практично необмежено. Це «чарівна паличка» аграрія в сучасних кліматичних умовах, коли ніяких гарантій стабільності, температури і отримання високого врожаю просто немає.

Як використовують різні види волокна?

Чорне волокно використовується як покриття для ґрунту. Такий варіант, як і біле полотно, забезпечує доступ вологи та повітря, але захищає від світла. Білий варіант використовують для того, щоб накрити культури холодною весною, посушливим літом або зимою. Є також мульчувальне і перфороване полотно. Його використовують для того, щоб прикрити пристовбурні зони дерев.

Ви можете купити агроволокно в інтернет-магазині Гектар недорого. Ми пропонуємо найкращі ціни на опт в Україні і співпрацюємо безпосередньо з виробниками. Це гарантує високу якість продукції. Ми передбачили кілька зручних способів оплати і доставки в будь-яке місто України.


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.