Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Запчастини на Трактор New Holland

  Фільтри

  Трактор — це багатофункціональний механізм, що є незамінним для кожного аграрія, адже його можна легко модифікувати для будь якої сільськогосподарської роботи, починаючи від орання землі, посадки рослин, поливу і збирання врожаю і закінчуючи переміщенням несамохідних знарядь і машин. Конструкція тракторів постійно вдосконалюється, робота механізується, що веде до полегшення умов праці робітників. 

  Деталі для трактора від New Holland

  Більшість фермерів віддають перевагу техніці від іноземних компаній, що вже не перший рік займають головні позиції на сільськогосподарському ринку. Однією з таких компаній є італійська New Holland. Ця фірма має широкий асортимент тракторів, що відрізняються своєю високою якістю і надійністю. Вони також:

  • мають велику вантажопідйомність стійкість до коливань температури;
  • підходять для різних типів ґрунту.

  Але варто зазначити, що для того, щоб робота тракторів залишалася на рівні навіть після років експлуатації треба вчасно робити заміну зношених запчастин, що заважають якісній роботі механізму. Виробник рекомендує використовувати для ремонту тільки оригінальні запчастини, адже вони виготовлені із високоякісного сплаву, а враховуючи правильну технологію виробництва, майже неможливі ситуації в яких перед установкою якась деталь буде потребувати додаткової підгонки. 

  Як замовити деталі від New Holland

  Всі необхідні деталі ви можете вибрати в нашому електронному каталозі на сайті інтернет магазина Гектар. Не можете визначитися із замовленням? Не біда! Наші консультанти з радістю проконсультують вас і дадуть відповідь на всі цікаві вам питання. Ми відправимо ваше замовлення в будь-який населений пункт України. Бажаємо приємних покупок. Ваш Гектар!

  Частіше за все із категорії «Запчастини на Трактор New Holland» купують такі товари: