Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Ад'юванти

  Ад'юванти в сільському господарстві використовуються переважно в контексті використання мінеральних добрив і пестицидів для поліпшення або зміни їх хімічного впливу на сільськогосподарські культури. У перекладі з латині це слово означає «той, який сприяє». Основна мета використання таких хімічно синтезованих речовин полягає в тому, щоб розпорошувані пестициди і добрива краще «прилипли» до рослин.

  Принцип дії

  Завдяки особливій рецептурі ад'юванта діюча речовина добрив і пестицидів показує більш ефективну роботу, тим самим підвищуючи врожайність і прибутковість сільськогосподарського бізнесу для аграріїв. Дія активних інгредієнтів в хімічних сумішах посилюється, а культури більш активно поглинають і асимілюють внесені добрива.

  Ад'юванти можуть мати різні форми випуску: масляні і у вигляді рідин. Вони можуть додаватися до складу сумішей або ж володіти індивідуальним набором хімічних характеристик як самостійний продукт.

  До найпростіших видів ад'ювантів, як правило, зараховують:

  • мікроорганізми;
  • речовини органічної природи (лецитин, ланолін, пектини);
  • речовини неорганічної природи (фосфати, гідроксиди, галун, мінеральне масло);
  • хімічно синтезовані сполуки (наприклад, Поліаніонна).

  З іншого боку, аграрії часто використовують і складні ад'юванти. Вони складаються з масел, мінеральних сорбентів, ліпідів, штамів мікроорганізмів і т.д.

  Як ад'юванти використовуються для рослин?

  Щоб підвищити ефективність основної речовини, ці сполуки найчастіше додають до листових добрив і пестицидів. Якщо мова йде про листові добрива, то найчастіше епідермальний шар сільськогосподарської культури противиться ефективному змочування хімічними препаратами. Ад'юванти покликані спростити цей процес і збільшити ступінь прилипаємості. Крім того, вони борються з фітотоксичним ефектом, який показуює бакові суміші, а також використовуюється при травлінні насіння.

  Умовно кажучи, в цій категорії препаратів можна виділити дві основні різновиди - ад'юванти-активатори основа діючого інгредієнта і допоміжні версії, які прямо хімічно не впливають на основний компонент, але при цьому є своєрідним Підкислювачем.

  Як вибрати і купити якісний препарат?

  Щоб досягти всіх поставлених сільськогосподарських цілей і завдань, для початку потрібно переконатися в тому, що ви купуєте сертифіковану і якісну продукцію. Крім того, варто звертати увагу на деталі. Деякі пестициди і добрива виявляються тільки разом з речовинами певного типу. Щоб розібратися у всіх нюансах, прочитайте етикетку - використовуйте тільки потрібні типи ад'ювантів.

  Звіряйте, чи підходить препарат для мети, яку ви перед собою ставите, пестициду, вашого технічного оснащення, врожаю, на якому ви будете його розпорошувати. У складі багатьох сумішей пестицидів вже включені ад'юванти. Тому будьте уважними, читайте етикетки і цікавтеся додатковою інформацією у менеджерів і представників компаній-виробників.

  Ви можете купити якісні і перевірені препарати в інтернет-магазині Гектар. Ми подбали про вашу зручність і пропонуємо кілька способів оплати товарів, а також оперативну доставку в будь-яке місто України.

  Частіше за все із категорії «Ад'юванти» купують такі товари:

  По акції в категорії «Ад'юванти» можна придбати такі товари