Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Рукавиці

  Фільтри

  Рукавиці – незамінний елемент гардеробу для захисту рук

  Рукавиці – це аксесуар, який виконує не тільки декоративну функцію, але і допомагає захистити руки від негативних зовнішніх факторів. Незалежно від того, чи ви працюєте на вулиці, граєте в спорт, відвідуєте сонячні місця або займаєтеся різноманітними роботами вдома, рукавиці є незамінним елементом гардеробу.

  Рукавиці для захисту від холоду та вітру

  Взимку рукавиці стають невід'ємним елементом гардеробу. Їхня головна мета – захистити руки від холоду та вітру. Для цього вони повинні бути виготовлені зі спеціальних матеріалів, які забезпечують теплоізоляцію. Наприклад, рукавиці зі штучного хутра або в'язані рукавиці зі шерсті відмінно втримують тепло, що дозволяє захистити руки від обмороження.

  Рукавиці для захисту від сонця та UV-променів

  Якщо ви часто перебуваєте на відкритому повітрі влітку, то вам точно потрібні рукавиці для захисту від сонця та UV-променів. Ці рукавиці повинні бути виготовлені зі спеціальних матеріалів, що забезпечують захист від ультрафіолетового випромінювання. Деякі рукавиці мають додаткову вентиляцію, що дозволяє руці "дихати" під час тривалого перебування на сонці.

  Рукавиці для спорту та активного відпочинку

  Якщо ви любите активний відпочинок, то вам точно потрібні рукавиці для спорту та активного відпочинку. Вони допоможуть захистити руки від травм та подразнень, що можуть виникнути в результаті занять спортом. Рукавиці для спорту мають відмінну посадку на руці та забезпечують додатковий захист для суглобів та кісток. Вони також можуть бути виготовлені зі спеціальних матеріалів, що забезпечують додаткову вентиляцію та вологовідведення, що дозволяє руці залишатися сухими та комфортними під час тривалих тренувань.