Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Обприскувачі

  Обприскувачі

  Усі сфери сільського господарства перейшли на механізацію та автоматизацію процесів виробництва. Спеціальна сучасна техніка розроблена для супроводу кожного етапу. Завдяки широким можливостям агрегатів процес виробництва стає простішим, вигіднішим, ефективнішим. 

  Обприскувачі – багатофункціональні пристрої для внесення добрив, регуляторів росту, пестицидів, інших речовин у ґрунт, культури шляхом поверхневого розпилення. Це незамінний елемент успішної галузі рослинництва. Перед тим, як придбати техніку, слід розібратися з її видами.

  Класифікація обприскувачів

  Обприскувачі бувають трьох видів:

  1. Навісні – кріпляться на трактор за допомогою спеціальних кріплень. Агрегати мають невеликий об'єм до 800 л, обмежений кліренс, доступну вартість. Пристрій відрізняється відмінною маневреністю та можливістю монтування на будь-який трактор. Охоплення обприскувача сягає 18 метрів. Це чудовий варіант для невеликого фермерського господарства площею до 1000 га. 

  2. Причіпні – фіксуються на трактор із застосуванням причіпних кріплень. Такий вид техніки дуже популярний у сільському господарстві. Об'єм агрегату досягає 4000 л, ширина захвату становить 24-36 м, є обмеження кліренсом трактора. Завдяки таким технічним особливостям причіпний обприскувач може обробляти значні площі без дозаправки. Прилад здатний повністю задовольняти потреби в господарствах площею до 5000 га.  

  3. Самохідні – найбільш прохідні та маневрені завдяки індивідуальним гідроприводам кожного колеса, гідростатичній трансмісії. Агрегати мають найбільший об'єм, кліренс 1,5 метра, можуть обробляти до 1000 га на день. 

  Самохідні обприскувачі практично позбавлені недоліків, але мають більшу вартість, яку компенсує ефективність. Вони стануть чудовим варіантом для власників величезних земельних ділянок від 10 тисяч гектарів.  

  Як вибрати обприскувач

  Перед тим, як визначитися з моделлю, важливо врахувати форму та особливості землеволодіння. При невеликій площі та незвичайній формі велика штанга буде недоречною. Обприскувачі зі штангою від 24 метрів доцільно використати на полях від 50 гектарів.  

  Висота обробки – важливий фактор при виборі пристрою:

  • навісний та причіпний обприскувач обмежує кліренс трактора;

  • виникаючі під час роботи з високими культурами проблеми може бути спровоковані обмеженнями, які викликав кліренс.

  Більшість техніки комплектують навігацією для трактора – системою паралельного водіння. Це дозволяє здійснювати контроль речовин, що вносяться на одиницю площі, перешкоджає повторному обприскуванню, недоборам, необхідності використання пінних маркерів. З такими агрегатами можна працювати за будь-якої погоди і навіть уночі. 

  В інтернет-магазині “Гектар.ua” представлений широкий асортимент сільськогосподарської техніки для будь-якої мети за вигідною ціною.


   

  Частіше за все із категорії «Обприскувачі» купують такі товари: