Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Садові сітки

  Затіняюча сітка: як вибрати найбільш підходящий варіант

  Затіняюча сітка використовується для захисту рослин від надмірної дії сонячних променів, а також для покращення розсіювання світла та забезпечення вентиляції. Її використання знижує кількість радіації, що впливає рослини. Тканина також може змінити вигляд насаджень. Вирощені в тіні саджанці мають більші листки, вони високі і з великою кількістю плодів.
  Чинники, які необхідно враховувати при виборі затемнюючої тканини

   

  Існує кілька основних критеріїв, за якими варто орієнтуватися при виборі сітки, що затіняє.
   

  - Матеріал

  Полотно може бути в'язаним або тканим. Перший варіант виготовлений із суміші поліетилену, що відображає тепло та світло. Він має невелику вагу, але при цьому досить зносостійкий.

  Тканина виконана зі 100% поліпропілену, який більше підходить для використання взимку. Він важчий за трикотажне полотно, що сприяє більшому нагріванню.
   

  Щільність у відсотках
  Крім матеріалу тканини, важливим аспектом, який слід враховувати, є відсоток густини. Вибір відповідного відсотка залежатиме від того, які рослини ви вирощуватимете. Ось характеристики, які потрібні деяким рослинам:

   

  • 30% – рекомендується для теплостійких культур: перець, кабачки та помідори. Також їм можна затінювати левову зіву, герань і хризантеми;
  • від 40% до 50% - підходить для квітучих насаджень: лілії та каладіуми, орхідеї, азалії, бегонії, камелії;
  • 60% - підходить для чутливих видів: салат та шпинат.
  • від 70% до 90% - найчастіше застосовується для декоративних рослин: папороті, пальми, антуріум, драцена, філодендрон.

  Колір
  Один з найпоширеніших кольорів сітки, що затіняє, — чорний і зелений. Існують також інші відтінки: білий, червоний, жовтий, синій та алюмінієвий. Останній використовується як альтернатива тканинам чорного відтінку. Є трикотажним полотном зі світлоповертаючого металізованого поліетилену високої щільності (HDPE). Воно використовується для захисту насаджень від пошкоджень морозом та запобігання окисленню.

   

  Тканина білого кольору зменшує кількість світла, але не якість світлового діапазону. Вона часто використовується для квітучих рослин. Таким чином, зростання плантацій відбувається швидше, ніж при використанні зеленої та чорної мережі.

  Темна сітка, як відомо, поглинає сонячне тепло. Зазвичай тканини зеленого та чорного відтінків діють, як фільтри та позбавляють рослини можливості отримувати багато сонячного світла.
   

  Де придбати якісні товари для садівництва?
  У каталозі інтернет-магазину «Гектар» ви зможете знайти кілька категорій товарів, їх можна відсортувати за вартістю або рейтингом. Також на сайті представлені відгуки покупців до кожної моделі. Усі позиції порадують вас доступною ціною та тривалим терміном служби.

  Частіше за все із категорії «Садові сітки» купують такі товари: