Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Біодеструктори

Аграрії вносять в грунт деструктори після збору врожаю технічних, злакових і будь-яких інших сільськогосподарських культур. Цими препаратами обробляють грунт і стерню для того, щоб розкладання залишків і підготовка грунту до подальшої сівби проходили більш ефективно.

Ці біологічні препарати містять особливу концентрацію мікроорганізмів і їх метаболітів в активній фазі. Залежно від виробника в складі можуть бути присутні живі бактерії, інактивовані клітини, біологічно активні гормони, вітаміни, ферменти, антибіотики, фунгіциди. Всі в комплексі вони запускають процес оздоровлення грунту, допомагаючи аграріям отримувати більш високі врожаї. Родючість ґрунту зростає - культури виростають більш здоровими, міцними і стійкими до різних стресових факторів навколишнього середовища.

Які процеси запускають деструктори для грунту?

На ринку є кілька брендів, що випускають таку продукцію. Дія всіх препаратів схожа за своїм функціоналом. Використання деструкторів дозволяє досягти таких результатів:

 • ефективне і швидке розкладання залишків;
 • боротьба з Фітотоксинами і патогенними мікроорганізмами;
 • поліпшення процесу мінералізації калію, фосфору та інших макро- і мікроз'єднань;
 • підвищення рівня вмісту азоту в ґрунті;
 • поліпшення біологічної активності грунтів;
 • підвищення родючості грунту;
 • можливість збільшити ефективність вирощування сільськогосподарських культур на 15-30%.

Принцип дії

Препарати містять певну кількість мікроорганізмів. З них синтезуються ферментні комплекси, які запускають процес деструкції. Під руйнування потрапляють целюлозні залишки, білки, жири, пектинові сполуки. Мікроорганізми разом з мінералізованими рослинами в майбутньому стануть основою для формування гумусу.

У той же час фунгіцидна дія мікроорганізмів дозволяє оздоровити грунт, створити баланс мікрофлори. Також біологічно активні речовини дозволяють перетворити різні сполуки з недоступного для рослин виду в особливий вид, який легко засвоюється різними сільськогосподарськими культурами.

Як застосовувати біологічні деструктори?

Вирішивши купити препарати цієї категорії, обов'язково прочитайте рекомендації виробника та інструкцію з використання. Деструктори можуть використовуватися в сільському господарстві в різні періоди життя культури. Найбільш популярні варіанти використання:

 • обробка насіння перед посівом;
 • кореневе підгодовування;
 • позакореневе підгодовування;
 • обприскування культур в процесі їх вегетації.

Найкращий ефект в контексті поліпшення росту і підвищення стійкості культури до різних стресових факторів аграрії спостерігають під час комплексної обробки, що складається з двох етапів - обробки насіння перед посівом і рослин на етапі вегетації.

Чому вигідно купити деструктори в інтернет-магазині Гектар?

Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому пропонуємо вам тільки вигідні ціни і підтверджену сертифікатами якість. Для покупців доступний як невеликий, так і великий опт - це дозволить сільськогосподарським підприємствам різного розміру задовольнити свої потреби в якісних добривах і препаратах для підвищення родючості грунту.

Ми відправимо ваше замовлення в будь-яке місто України - зв'яжіться з консультантами, і вони обов'язково допоможуть вам зробити оптимальний вибір.

Частіше за все із категорії «Біодеструктори» купують такі товари:

По акції в категорії «Біодеструктори» можна придбати такі товари


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.