Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Агротканина

  Фільтри

  Агротканина: все що потрібно знати

   

  Термін «агротекстиль» зараз використовується для класифікації тканих, нетканих та трикотажних матеріалів, що використовуються у сільському господарстві та садівництві.

  Призначенням агротканини є захист худоби, затінення рослин, боротьба з бур'янами та комахами, а також прискорення дозрівання плодів.

  Основні види агротканини

  Серед великої різноманітності матеріалів, варто виділити три основні варіанти, які користуються найбільшим попитом покупців.

  • Поліпропілен (ПП)

  Полімер, що часто використовується, для тканих матеріалів. До складу входять смола, добавки та пігменти, що забезпечують стійкість до сонячного світла та атмосферних впливів. Чорний колір матеріалу допомагає забезпечити високий рівень стійкості рослин до сонячного світла. Більшість тіньової тканини зроблена з одноволоконної пряжі, хоча також використовується аналог із плівкових волокон.

   

  Тканини з моноволокна ПП використовуються як бічні штори для дерев'яних будиночків у птахів. Вони забезпечують вентиляцію, але захищають від негоди. ПП тканини із екструзійним покриттям використовуються для свинарників. Фермери використовують білу поліпропіленову тканину для облицювання стін сараю, це покращує вентиляцію та знижує витрати на будівництво.

   

  • Сітчасті тканини

  Екструдовані сітчасті матеріали, які зазвичай класифікуються як неткані, знайшли широке застосування в агротекстильній сфері. Сітки є полімерними структурами, які проводиться методом екструзії. Вони використовуються для захисту фруктових культур від птахів, захисту винограду, чорниці, полуниці і вишні від негативних зовнішніх факторів.

   

  • Капілярні мати для теплиць

  Розміщення цих тканин під насадження в теплицях було одним з основних видів використання агротекстилю. Нетканий матеріал легко просочується вологою та допомагає зберегти рослини здоровими, підвищити рівень вологості у теплиці.

   

  До переваг капілярних матів з поліпропілену належать:

   

  • невелика маса;
  • забезпечення високого рівня вологості;
  • стійкість до гниття, цвілі та хімікатів;
  • простота різання та надання форми;
  • швидке вбирання води;
  • перероблюваність та екологічність.

  Де купити якісну та довговічну агротканину?

   

  В інтернет-магазині «Гектар» ви зможете підібрати якісні та надійні матеріали, інструменти за оптимальною ціною. Каталог можна відсортувати за характеристиками моделей, їх вартістю або рейтингом. Ви можете ознайомитись із чесними відгуками, розміщеними на сторінці кожної позиції.