Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  зимові укриття для рослин

  Фільтри

  Зимові укриття для рослин: використання та призначення

  Кожен садівник хоче максимально захистити свої плантації від негативних зовнішніх факторів. Особливо це важливо робити в холодну пору року. Укриття на зиму зазвичай захищає від:

  • перепадів температур;
  • ушкоджень від сильного снігопаду;
  • вітру;
  • перезволоження та випаровування вологи при відлизі;
  • сильний мороз.

  Особливості покривних матеріалів
  Для зимового сезону зазвичай використовують лутрасил, спанбонд, агріл, світлостабілізовану та армовану плівку. Полотном з нетканого матеріалу практично стягувати гілки, тим самим запобігаючи їх поломці від ваги снігу. Щільний спанбонд захистить клумби від раптових заморозків. Якщо у вашому квітнику є рослини із зимуючим листям, тканину потрібно розподілити по жорсткому каркасу, щоб сніговий масив не стискав листя.

  Для сухого способу укриття квітника потрібні певні навички та знання, як альтернативу можна використовувати спеціально створені конструкції з напівпроникної мембрани. Готові чохли захищають квіти від мінусової температури, водночас пропускають повітря, є екологічними та зручними в експлуатації. З них можна споруджувати каркаси самостійно, або купити готову модель у магазині Гектар. Виходячи з відгуків наших покупців, це дієвий спосіб для укриття та забезпечення комфортного мікроклімату всередині чохла.

  Варто мати на увазі, що матеріали бувають одноразового та багаторазового використання. Деякі їх, як нетканий матеріал, складно піддається чищенню. Якщо естетичне питання не є важливим — відмінний варіант для захисту рослин будь-яких видів. Але пам'ятайте: будь-який спосіб і матеріал краще випробувати на одиночних рослинах, тільки за умови повної впевненості в позитивному результаті, можна переходити до облаштування захисту всіх насаджень.
   

  Де купити якісні та надійні зимові укриття для рослин?

  В асортименті інтернет-магазину «Гектар» представлений широкий вибір товарів за доступними цінами з детальним описом та фото. Наші консультанти нададуть детальну інформацію про цікаву для вас позицію. Достатньо зв'язатися зі спеціалістом із зазначених на сайті контактів, вам допоможуть підібрати потрібний екземпляр, виходячи з вимог, умов експлуатації, технічних характеристик. У зручному каталозі ви можете відсортувати товари за вартістю, рейтингом або акціями. Надсилання можливе в будь-яке місто країни.

  Частіше за все із категорії «зимові укриття для рослин» купують такі товари: