Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Аграрна розписка - готуйся до посівної завчасно
+38 (096) 733 733 0 +38 (099) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Протруйники

Протруйники насіння

Це речовини хімічного походження. Вони можуть бути фунгіцидами, ті є боротися із захворюваннями, інсектицидами - для знищення комах. Також протруйники зерна можуть бути комплексними. Такі препарати не тільки надають захист зерну, але і значно збільшують врожайність культури. Адже до їх складу входять добрива та стимулятори росту.

Протруйник насіння виконує ряд функцій. Це:

- Препарат надає захисну функцію від земляних і наземних шкідників, які здатні знищити посіви;

- Забезпечує рівномірні і дружні сходи;

- Відсутність несприятливого впливу на якість насіння;

- Стимулює ріст рослин, живить і зміцнює сходи;

- Надає профілактику вірусних захворювань.

Купити протруйник насіння в Україні

Означає придбати впевненість у майбутньому врожаї. Адже багато препаратів роблять рослини більш витривалими до зовнішнього середовища, посухи чи підвищеної вологості. Універсальні засоби допомагають однією обробкою позбутися багатьох проблем. Протруйники насіння пшениці вбираються насінням і передаються до молодого паростку. Таким чином препарати захищають рослину після сходів. Практично всі протруйники можна поєднувати з іншими препаратами. Перед такою обробкою необхідно ознайомитися з інструкцією виробника і перевірити можливість з'єднання препаратів. Купити протруйник насіння дуже просто. Вибираючи препарат необхідно чітко знати, яку мету Ви переслідуєте. І тільки тоді переходити до вибору. Всі препарати пройшли необхідні випробування і дозволені до використання.

Купити протруйник насіння в Україні і отримати гідний урожай - ось головна мета всіх фермерів. І досягти її легко. Для цього необхідно чітко слідувати інструкції до препарату. Не можна збільшувати або зменшувати концентрацію кошти. Самостійне рішення не дасть бажаного результату і може призвести до зниження врожаю. Також при роботі з протравлювачем необхідно дотримуватися особистих заходів безпеки. Робота з протруйниками не є небезпечною, якщо чітко слідувати розпорядженням виготовлювача.

Використання протруйника для насіння допоможе захистити рослину і подарує прекрасний урожай навіть в несприятливу погоду.


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.