Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 10 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Протруювачі насіння

Якщо при вирощуванні соняшника не використовувати хімічних препаратів, можна завдати врожаю суттєвої шкоди. Адже вони розроблені не лише з метою стимуляції росту рослини, але й для її захисту від шкідливого впливу навколишнього середовища. Саме до останньої групи препаратів належить фунгіцид на соняшник.

Загальна інформація

Головною метою застосування фунгіциду на соняшнику є боротьба з захворюваннями рослини, які провокує грибок. Препарати даної групи використовують і у якості протруювача. Насіння соняшника оброблюється препаратом перед тим, як здійснити його посадку в ґрунт.

Роблячи це, ви забезпечуєте для рослини ефективний захист на ранньому етапі вегетації. Такі дії є головною запорукою зниження ризику захворюваності культури і підвищення її врожайності.

Співпрацюйте з професіоналами

Для тих, хто займається вирощуванням соняшника, пропонуємо скористатися пропозиціями від інтернет-магазину «Гектар». Саме тут ви зможете придбати фунгіциди для соняшника, які відповідають всім стандартам якості, від відомих українських і закордонних виробників. Серед них компанії:

 • «Укравіт»;
 • «Байєр»;
 • «Басф»;
 • «Нопосон»;
 • «Агрохімічні технології»;
 • «Нетрус»;
 • «Сінегетта»;
 • «Самміт-Агро» та інші.

До нашого каталогу входять сотні найменувань. Серед них є і фунгіциди для соняшника, наприклад:

 1. «Дезорал». Засіб є продуктом компанії «УкраВіт». У продаж надходить у вигляді суспензії, що спрямована на боротьбу з такими хворобами, як сніжна пліснява, кореневі та прикореневі вогнища, темно-бура плямистість та інші. Препарат є помірно-токсичним, випускається у вигляді концентрованої суспензії. Доза внесення залежить від стадії розвитку хвороби, а також від погодних умов.
 2. «Амістар Екстра». Фунгіцид, розрахований на протидію багатьом хворобам соняшника. Серед них: борошниста роса, іржа, фомопсис, фомоз. Використовується як з превентивною метою, так і з лікувальною. Разом з основною дією сприяє оптимізації азотного обміну, покращує фотоасиміляцію, обумовлює більш ефективне використання води. Основними діючими речовинами є ципроконазол та азоксистробін.
 3. «Абсолют». Фунгіцид для соняшника від компанії «Вассма». Протидіє сірій або білій гнилі, фомозу. Виділяється легким адсорбуванням у рослину і швидкою транслокацією по ній. Це обумовлює перешкоджання розвитку інфекції як всередині, так і зовні. Фунгіцид рекомендовано використовувати з профілактичною метою у період вегетації, а також при появі перших ознак інфекції.
 4. «Танос». Продукт компанії «Дюпон». Комплексно діє проти широкого спектра хвороб, таких як біла і сіра гниль, фомопсис, фомоз, альтернаріоз, ложна мучниста роса. Фунгіцид рекомендовано використовувати на соняшнику з профілактичною метою, особливо на нестійких сортах. Це значно знизить вірогідність захворювання. Застосовується також на початковій стадії хвороби. Фунгіцид сумісний з іншими засобами.

В повному обсязі асортимент представлений на нашому сайті. Кожен фунгіцид на соняшник в каталозі супроводжується описом і рекомендаціями щодо застосування. Ви маєте можливість отримувати детальні консультації і від наших співробітників. Доставка здійснюється у всі регіони України гуртовими і роздрібними партіями. На кожен фунгіцид надається гарантія.

Які протруйники популярні?
Матадор (Гаучо, Престиж)

Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.