Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Стимулятори росту рослин

При вирощуванні врожаю і різних декоративних рослин догляд виражається не тільки в їх правильному поливі, а й підгодівлі. У наш час активно застосовуються спеціальні фізіологічно активні речовини, які дають можливість стимулювати проростання насаджень. Вони являють собою спеціальні засоби, що можуть якнайшвидшим чином активізувати життєвий потенціал культурних рослин.

Користь застосування фізіологічно активних препаратів

Городники і садівники, а також великі сільськогосподарські підприємства часто використовують стимулятор росту, який здатний підвищити врожайність. Даний препарат є аналогом природних фітогормонів культур і являє собою речовини, що виділяються з бактерій і елементів. На ринку подібної продукції в Україні також є стимулятори синтетичного походження, які відрізняються такою дією:

  • пробуджують ослаблені рослини, а також омолоджують старі, що досягається за рахунок регуляції кореневої системи;
  • активізують природну опірність до навколишніх умов і шкідників;
  • допомагають відновити пошкоджені стресовими ситуаціями стебла і листя;
  • викликають вегетативне розростання культур;
  • провокують білковий обмін, гормональну систему.
  • В цілому, при застосуванні даних коштів поліпшується якість продукції, відбувається активне нарощування зеленої маси, що веде до підвищення врожаю. Кожен продукт надає дію на певну культуру: наприклад, регулятор росту для винограду, картоплі, як і стимулятор росту для квітів, має різний склад компонентів. Але на ринку також представлені універсальні засоби.

Як використовувати стимулятори росту?

Кожне засіб в залежності від призначення застосовується згідно з інструкціями, щоб уникнути протилежного результату. Домогтися активізації можна такими способами:

  • в спеціальному розчині потрібно замочити насіння на кілька годин, після чого їх потрібно висадити в грунт для збільшення схожості;
  • при появі паростків потрібен догляд за кореневою системою, для цього використовують речовини для росту коренів рослин;
  • після висадки розсади важливо обробляти культури для якнайшвидшого цвітіння і зміцнення насаджень, для чого пропонуються препарати для вкорінення.

На нашому сайті можна купити ефективні стимулятори росту в різному асортименті за вигідною ціною для активізації проростання насіння, як підгодівля для коренів культурних рослин, а також для зміцнення дорослих насаджень.

Частіше за все із категорії «Стимулятори росту рослин» купують такі товари:


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.