Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Тачки

  Фільтри

  Як вибрати оптимальний варіант

  Правильне садове та будівельне обладнання грає дуже велику роль. Немає кращого рятувальника у саду, ніж хороша тачка. Такий агрегат має бути в арсеналі кожного господаря приватного будинку.

  Ми склали корисний посібник з вибору тачки, який допоможе вам легко вибрати ідеального помічника.
  Колеса

  • Одноколісна тачка - найпоширеніша. Вона легко маневрує, що робить її практичною для крутих поворотів та невеликих просторів. Цей тип тачки підходить для легких вантажів та для перевезення сміття з місць прополювання, обрізки та стрижки газонів. Водночас вона менш стійка при переміщенні більш важких вантажів.
  • Двоколісна тачка, хоч і менш маневрена, зате наділена більшою вантажопідйомністю, стійкістю, її набагато легше піднімати, тому що виявляється менший тиск на спину.

  Якщо ви вибір зроблено на користь двоколісної моделі, варто врахувати, що вони можуть бути розташовані по центру або спереду. Другий варіант прийнятний при важких садових роботах, таких як видалення ґрунту або щебеню, візок можна штовхати та тягнути.

  Тип шини або покришок також може вплинути на те, наскільки легко буде керувати тачкою. У твердого або пневматичного типу є свої переваги та недоліки. Тверду шину важко пробити, але саму тачку можливо важко вести пересіченою місцевістю. З пневматичною шиною ви будете менше відчувати нерівності землі, але шипи, каміння та нерівна поверхня можуть спричинити спуск шини.
   

  Ручка
  Довжина ручки та її матеріал також є важливим фактором. Чи плануєте зберігати тачку вертикально або горизонтально, переконайтеся, що ви перевірили її загальну довжину, включаючи ручки. Зробіть це, щоб переконатися, що інструмент міститься у вибраному місці для зберігання.

  Багато сучасних тачок мають одинарну закриту ручку або тримач зі стрижнем. У першому випадку, рукоятка забезпечує більшу стійкість і можливість керування однією рукою, тоді як дворучні моделі вимагають участь обох рук.

  Традиційні прямі ручки хороші для нахилу та перекидання вантажу, але доведеться докласти більше сил. У той час як закриті ручки та варіанти з однією штангою більш ергономічні та полегшують перевезення.
  Де можна купити якісну та надійну тачку?
  Інтернет-магазин "Гектар" пропонує широкий асортимент інструментів за оптимальними цінами. Ви можете оформити замовлення на нашому сайті або за телефоном, вказаним на сторінці. Кваліфіковані менеджери нададуть докладну інформацію про обраний товар, розкажуть про основні характеристики. Також можна ознайомитись з відгуками наших клієнтів, розміщеними на сторінці товару. За допомогою зручного каталогу можна легко відсортувати позиції за вартістю, рейтингом, акціями, популярністю.