Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Газонна трава

Кожному власнику приватного будинку або дачі хочеться мати красивий доглянутий газон, який милує око і не завдає клопоту. Для цього потрібно ретельно підібрати тип трави для засіву відведеної під газон території, адже кожен з них має свої властивості і підходить під різні потреби. Основними критеріями, на які слід орієнтуватися при виборі трави, є такі:

  • призначення;
  • кліматичні умови;
  • тип ґрунту;
  • рівень освітленості;
  • особливості догляду.

Перше, з чим потрібно визначитися, - для яких цілей буде використовуватися трава, адже до кожного типу пред'явлені свої вимоги. Для мавританського, спортивного та партерного газону підходять різні типи рослин. Щоб не було проблем зі схожістю насіння, необхідно враховувати кліматичні умови, в яких ви збираєтеся робити зелену зону, а також склад грунту, рівень його кислотності.

Газонна трава різних типів любить різні рівні освітленості. Є універсальні, тіньові і сонячні культури. Перші легко адаптуються під різний тип освітленості, другі відмінно себе почувають як в легко, так і в сильно затемнених умовах, а сонячні люблять яскраві промені і добре витримують посушливість. Практично всі трави потребують догляду, проте є більш і менш вимогливі рослини, тому перед покупкою слід визначитися з тим, скільки часу ви можете приділяти газону.

Яке насіння газону краще купити для дачі?

На присадибній ділянці можна створити зелену зону різних типів. Найбільш поширеними є партерний і мавританський газон. Перший тип виконує декоративну функцію і має привабливий вигляд, підходить для обрамлення клумб, відрізняється високою стійкістю до знижених температур і витоптування. Така трава вимагає певного догляду і регулярної стрижки. Тут добре себе зарекомендував луговий мятлик - він рівно і однорідно покриває грунт, має м'які листочки.

Мавританський газон - найпростіший і найме