Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Мікродобрива

Фільтри

Для нормалізації розвитку рослин на всіх стадіях життєдіяльності їм потрібно певну кількість корисних елементів. В такому випадку застосовуються хелатні мікродобрива, які відрізняються практичної ефективністю в порівнянні соляними розчинами, що безпосередньо входять в грунт. Препарати в хелатній формі більш активно засвоюються культурами, тому даний агроприйом на сьогодні є часто вживаним і вельми ефективним.

Важливість застосування мікродобрив

Відомо, що будь-яка органіка багато в чому впливає на біохімічні процеси культур. Добрива в хелатній формі містять елементи, які беруть участь в синтезі хлорофілу, активізують ферменти, впливають на рух цукру, тобто дозволяють реалізувати рослинам їх генетичну значущість. Також подібні речовини надають стимулюючу дію на ріст культур і їх розвиток, підвищують їх імунітет. Подібні властивості підгодівлі підвищують якість оброблюваної продукції, що сприяє гарному врожаю.

Недолік корисних мікроелементів можна визначити візуальної діагностикою, але ефективніше буде перевірити якість грунту. Щоб природні процеси протікали стабільно, а розвиток культур прискорювалося, використовують хелатні мікродобрива, склад яких оптимально підібраний для того чи іншого виду рослин.

Методи використання хелатних речовин

Розрізняють три основних способи застосування таких добрив:

  • Передпосівна обробка насіння. Метод забезпечує оптимальне засвоєння мікроелементів на ранній стадії, що сприятливо позначається на їх подальший розвиток.
  • Позакореневе підживлення. При добриві вегетуючих рослин речовини вбираються в їх структуру, засвоєння відзначається в межах 80-90%.
  • Крапельне зрошення. Така система підживлення культур особливо ефективна, оскільки забезпечує їх корисними мікроелементами через коріння.
  • Хелатні мікродобрива розробляються фахівцями України з урахуванням як кліматичних, так і ґрунтових умов, а також з урахуванням природних потреб окремих видів рослин, наприклад, окремо для соняшника і картоплі.

Мікродобрива: широкий вибір пропозицій

Варто розуміти, що для якості насіння соняшнику, плодів винограду або кукурудзи потрібно різний склад мікроелементів. Виробники агропродукції в співпраці з фахівцями в даній сфері пропонують оптимально підібрані компоненти для кожного виду культур. На нашому сайті ви зможете купити мікродобрива для зернових культур: соняшнику, пшениці, ріпаку, кукурудзи; для картоплі та інших овочів; для квітів та інших рослин, в тому числі цитрусових. Доступні ціни та широкий асортимент сприяють вдалому вибору.

Частіше за все із категорії «Мікродобрива» купують такі товари:


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.