Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння льону оптом

  Фільтри

  Насіння льону - досить популярна культура, яка вирощується в Україні. Існує кілька різновидів цієї культури: чорний, багаторічний, великоквітковий, олійний, білий, червоний, світлий льон. Всі вони володіють особливими властивостями і відрізняються різними сферами застосування. З льону часто виготовляють масло і борошно.

  Іноді його можна зустріти в садах в ролі декоративної рослини. Льон олійний вважається однією з найцінніших культур. Він використовується в лакофарбовій промисловості, виробництві шкіряного взуття, миловарінні і т.д.

  За хімічним складом в насінні цієї рослини міститься величезна кількість амінокислот, жирних кислот і білка. Цілющі властивості харчового продукту відомі людству з давніх-давен. Посівний льон - красива і корисна культура, яка вирощувалася в наших широтах століттями. Це однорічна рослина культивується в різних формах.

  Плюси і мінуси агрокультури

  В українських реаліях вирощування льону - це економічно вигідне і доцільне підприємство. Купівля льону для посіву при правильній посадці, догляду та збиранні дозволяє отримати хороший врожай. Основні переваги льону перед іншими сільськогосподарськими культурами такі:

  • економічна вигода (високий рівень врожайності культури в наших широтах дозволяє підтримувати досить високі ціни на кінцевий продукт, тому для аграріїв продаж льону - економічно вигідний і цікавий);
  • хороші агротехнічні характеристики (рослина може похвалитися хорошим рівнем схожості, раннім посівом - льон не боїться заморозків, виділяється коротким періодом проростання);
  • легка технологія вирощування (збір врожаїв в літню пору року зменшує ризик втрати, крім того, культура відмінно пристосована для вирощування в степових зонах нашої країни, її коренева система швидко адаптується до напівпосушливих умов).

  Проте, садити льон найкраще на ділянках з хорошим дренажем і достатньою кількістю добрив. Родюча земля дасть можливість зібрати більш високі врожаї.

  Чому насіння льону для посіву варто купити в інтернет-магазині Гектар?

  Ви можете купити посівний льон в нашому магазині оптом. Ми гарантуємо, що вся посівна продукція є сертифікованою, перевіреною і зберігається в правильних умовах. Є як мінімум 5 причин, щоб стати нашим партнером:

  • ми можемо задовольнити запити щодо обсягів продукції дрібних, середніх і великих сільськогосподарських підприємств, власників дачних і присадибних ділянок;
  • ви можете бути впевненими в якості кожного продукту - воно підтверджено сертифікатами і експертизами;
  • все насіння зберігаються з чітким дотриманням термінів і умов;
  • всі продукти надходять безпосередньо від виробників - це гарантує оригінальність, високу якість і розумну ціну;
  • ви можете купити товари з доставкою в будь-який регіон України - ми оперативно опрацюємо замовлення і передамо його в службу доставки.

  Менеджери магазину завжди на зв'язку і готові відповісти на всі питання щодо вибору, характеристик сорту, особливостей вирощування та догляду за сільськогосподарськими культурами.

  Частіше за все із категорії «Насіння льону оптом» купують такі товари: