Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Рулетки

  Фільтри

  Рулетки: основні поради щодо вибору
   

  Рулетка - це незамінний інструмент, який допоможе не тільки при будівництві, але і знадобиться у повсякденному житті. Є низка факторів, які потрібно обов'язково враховувати для того, щоб вибрати правильну рулетку.
   

  Розмір
  При роботі наодинці, на великих відстанях може бути неймовірно складно виконати точні вимірювання за допомогою невеликої стрічки з вузьким лезом. Чим ширше лезо і товщі сталь, тим довше виступ і легше вимірюються.
  Однак, якщо ви працюєте в майстерні, велика та важка стрічка може стати на заваді. У таких випадках ми рекомендуємо вибрати щось компактніше - рулетку, яка поміститься в долоні.

  Довжина стрічок варіюється від 1 до 100 метрів (більше відомі як геодезичні). Найпопулярнішими є рулетки з стрічкою, що автоматично намотується, довжиною від 3 до 10 м. Ширина полотна зазвичай 12 або 25 міліметрів.
   

  Тип гачка
  Всі кишенькові рулетки мають саморегулюючий металевий гачок на кінці, який переміщується всередину/назовні.

  Дешевші інструменти зазвичай мають досить маленький гачок з плоским кінцем, який можна зачепити за будь-який об'єкт, дозволяючи користувачеві зчитувати вимірювання зверху. Дорогі або спеціальні рулетки можуть мати різноспрямовані кінцеві зачепи, які дозволяють кріпити стрічку до об'єктів зверху, знизу та навіть збоку. Вони особливо корисні для тих, хто працює один, і для тих, кому потрібно знімати виміри з різних ракурсів.
   

  Корпус
  Більшість невеликих моделей зі стрічками довжиною до 20 метрів мають пластиковий корпус, тому не дуже довговічні. Зверніть увагу на пристрої із металевими корпусами. Також бажано, щоб вихідний отвір було доповнено вставкою із щільної, але при цьому гнучкої гуми. Така стрічка буде захищена від пошкоджень під час використання. Полотно має бути покрите надійним шаром захисту.

   

  Градуювання / Одиниці виміру
  Найважливішим фактором, який слід враховувати при виборі рулетки, є одиниці вимірювання або градуювання, нанесені на лезо. Усі європейські рулетки повинні мати як мінімум метричне маркування. Стрічка цієї системи має мітки на обох краях леза, що дозволяє швидше, точніше та без проблем проводити вимірювання за шкалою.

   

  Де придбати якісну рулетку?
  В інтернет-магазині "Гектар" представлений широкий вибір товарів за оптимальними цінами. Наші фахівці нададуть докладну інформацію про товар, який вас цікавить, допоможуть у виборі певної моделі. Також можна ознайомитись з відгуками до продукції, що знаходяться на нашому сайті. У каталозі представлений різноманітний асортимент інструментів із усіма характеристиками. Товари можна відсортувати за вартістю, рейтингом або акціями.

  Частіше за все із категорії «Рулетки» купують такі товари: