Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Акумуляторна техніка

Фільтри

Акумуляторна техніка — характеристики, особливості вибору
Акумуляторна техніка є джерелом струму багаторазової дії, який застосовується для автономного або резервного живлення електричних приладів. Купити подібний пристрій потрібно в тому випадку, коли потрібно виконувати роботи далеко від стаціонарної розетки або у разі відключення напруги в основній мережі. Більше того, батареї слід систематично змінювати, оскільки через кілька років активної експлуатації вони піддаються природному фізичному зносу. Новий акумулятор забезпечить високі показники автономності та ефективну роботу самого пристрою.
На що звернути увагу при покупці
При виборі акумулятора необхідно обов'язково звернути увагу на кілька основних аспектів:

 

  • напруга;
  • ємність;
  • допустимий рівень розряду;
  • відповідність габаритам;
  • взаємозамінність.

 

Ще один момент, який потрібно обов'язково врахувати, — вимоги до обслуговування. Прості моделі, як правило, не потребують складного дорогого догляду.

Враховуючи всі перераховані особливості, ви легко зможете підібрати підходящий варіант під ваш конкретний випадок. Зазвичай, ці пункти прописують у характеристиках, тому зорієнтуватися не складно. Якщо ви не можете зробити вибір, зверніться за консультацією до менеджера нашого магазину.

Також у нашому асортименті, окрім стандартних акумуляторних батарей, представлена ​​й інша акумуляторна техніка: рубанки, насадки для обприскувача, зарядні станції та багато іншого. Слідкуйте за каталогом, асортименти постійно оновлюється новими позиціями.

Ціна моделі залежить від показників корисної ємності пристрою. Орієнтуватися у цьому питанні просто. Чим вище ємність, тим дорожчий і габаритний пристрій. Наприклад, серед найбільш затребуваних позицій - 12-вольтові акумулятори ємністю від 2 до 200 Ач і більше.
Чому вигідно купити акумуляторну техніку у нашому інтернет-магазині
Ми пропонуємо широкий асортимент акумуляторів від надійних торгових марок зі світовими іменами. Кожна картка товару містить детальний опис та основні характеристики, а також відгуки тих, хто вже придбав цей пристрій. Всі питання, що цікавлять, ви можете поставити нашим менеджерам. Фахівці інтернет-магазину "Гектар" допоможуть підібрати актуальний товар, супроводжують на кожному етапі оформлення замовлення. Ціна на продукцію вас приємно здивує.

Частіше за все із категорії « Акумуляторна техніка» купують такі товари: