Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 20 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Для удобства просмотра скачайте мобильное приложение закрыть

Насіння ріпаку оптом

Вирощування олійних культур відіграє значиму роль в аграрному секторі України, при цьому особливе значення приділяється виробництву ріпаку, який має переваги в порівнянні з подібними рослинами. Його масло відрізняється унікальними властивостями і на сьогоднішній день рослина застосовується як харчова, кормова, а також технічна сировина.

Ріпак і його роль в сівозміні

На даний момент насіння ріпаку - як озимого, так і ярого - мають однакове значення в аграрному секторі, і правильний підхід до їх вирощування призводить до стабільних багатим результатами. При цьому обидва види культури числяться в сівозміні з однаковими вимогами. Але є необхідність в паузах висівання, що обгрунтовано санітарними вимогами. Оскільки капустяні часто вражаються різними хворобами при насиченому посіві, для зменшення збудників сівозміну потрібно урізноманітнити.

Як і для багатьох культурних рослин, значиму роль для врожайності масленичного рослини має попередник, що особливо актуально для озимої культури. Згідно з дослідженнями, найбільш сприятливі умови для багатого врожаю простежуються на полях, які звільняються після люцерни, конюшини, бобових зернових. При вирощуванні насіння озимого ріпаку до попередників висуваються такі вимоги:

  • заздалегідь підготувати поле, звільнивши його за 40 днів до посіву;
  • очистити поле від бур'янів, залишків попередників;
  • руйнувати цілісність покриву грунту, не звільняти її від вологи і важливих поживних речовин.

Посів насіння ріпаку не рекомендується здійснювати після інших капустяних культур, а також редьки, гірчиці.

Добриво ріпаку

Даний процес проробляють в два етапи: спочатку основне добриво, а після - підгодівля. Найбільш ефективно удобрювати органічними речовинами спочатку попередник, так як культура добре сприймає наслідки. При обробці грунту після попередньої культури використовують калійні і фосфорні добрива, азотні - після зимівлі рослини. Азотні кошти рекомендується використовувати поряд з підгодівлею, першу дозу - при весняної вегетації, другу дозу - при стеблевания.

Правильна підготовка полів під насіння ріпаку - важлива умова хорошої врожайності даної масляного культури. При цьому сходження паростків буде також прямо залежати від якості самого насіння. Даний продукт можна купити в нашому магазині за доступною ціною від надійних компаній України.


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.