Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Запчастини на плуги New Holland

  Фільтри

  Плуг залишається головним знаряддям праці для обробки ґрунту на рівнинних широтах ланів  України. Цей необхідний інструмент є незамінним для сучасних аграріїв. Адже саме плуг допоможе якісно розпушити землю, зробивши її більш м’якою та піддатливою, зменшити кількість бур’яну, а також значно облегшити подальшу посадку сільськогосподарських рослинних культур. Результатом такої обробки землі обов’язково стане плідний врожай.

  Плуги New Holland

  В наш час на сільськогосподарському ринку представлені плуги від різних компаній. Однак, якщо вам потрібна техніка, що прослужить вам довгі роки, то рекомендуємо звернути свою увагу на плуги від італійської компанії Нью Холланд, що вже не перший рік отримує схвальні відгуки від багатьох аграріїв. Широкий асортимент плугів дозволить підібрати плуг, що підійде до індивідуальних агротехнічних умов вашого господарства. 

  Однак, щоб ваш плуг зміг прослужити вам якомога довше, треба:

  • вчасно проводити техперевірку, щоб бути впевненим, що всі деталі перебувають в належному стані;
  • пам’ятати, що під дією коренів, занадто твердого ґрунту або каменів ріжучі листи поступово стираються і тупіють, що в подальшому приводить до поломок.

  В нашому інтернет магазині представлений широкий асортимент оригінальних запчастин від New Holland, що завдяки спеціальним технологіям виготовлення мають високу якість і значно повільніше зазнають впливу перепада температур і вологи, не іржавіють.

  Купуйте запчастини на плуги в Гектар!

  У каталозі нашого інтернет-магазину Гектар ви знайдете всі необхідні деталі для плугів від Нью Холланд і оформити своє замовлення у декілька кліків. В разі необхідності наші консультанти допоможуть у виборі, оформленні і оперативно відправлять ваше замовлення в будь-який регіон України транспортною компанією Нова Пошта.

  Частіше за все із категорії «Запчастини на плуги New Holland» купують такі товари: