Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Десиканти

  Використання десиканта Дикват

  Дикват є препаратом нового покоління. Його застосовують з метою підсушування культурних рослин. Він допомагає вчасно зібрати урожай, не допустити висипання культури. Десикант дикват знищує і бур'яни. Ця речовина контактної дії. Він впливає на культуру безпосередньо при попаданні на неї.

  З використанням речовини дикват вдається зібрати урожай планово. Це дуже важливо для аграрного бізнесу, так як частина врожаю втрачається через несприятливі погодні умови. Дісікант дозволяє заздалегідь спланувати прибирання, дізнавшись прогнози синоптиків. З його допомогою фермери самі вибирають період збирання. Таким чином їм вдається прибрати всі поля вчасно і отримати при цьому найвищі показники врожайності.

  Дикват випускається у вигляді водного розчину. Він дуже зручний і простий у застосуванні.

  Застосування десиканта Дикват

  Препарат впливає на культуру відразу після застосування. Його вносять способом обприскування. Результат замітає протягом тижня. Час впливу безпосередньо залежить від температури навколишнього середовища. Чим тепліше, тим швидше дозріває культура.

  Дія десиканта

  Десикант дикват напрочуд швидко поглинається рослинами. Складова частина препарату перетворюється під впливом повітря в перекис водню і надає дію на клітини рослини. Такий вплив призводить до засихання. Дикват не має можливості накопичуватися культурою. Він швидко розкладається і виводиться з зеленого організму. Саме це дозволяє використовувати його на всіх видах культур, включаючи зернові.

  Переваги десиканта дикват

  Перевагами препарату є:

  - Можливість зібрати культуру в встановлені аграрієм терміни;

  - Сприяє рівномірному дозріванню теплолюбних культур;

  - Знижує вологість у зібраному врожаї;

  - Значно зменшує період сушіння зернових культур;

  - Швидкий в дїї;

  - Швидко поглинається. Вже через кілька хвилин після обробки препарату не страшний дощ;

  - Знищує бур'яни;

  - Перешкоджає поширенню гнилей та інших інфекційних захворювань;

  - Є безпечним препаратом, так як повністю розпадається.

  Норми витрати десиканта

  Препарат використовується для підсушування соняшнику, ріпаку, сої, гороху в розрахунку 2 л на 1 га площі. Його застосовують в період початку дозрівання врожаю. Зернові обприскуються розчином в нормі 3 л на 1 га площі. Їм також обробляють боби, конюшина, люцерну.

  Препарат має хімічне походження і вважається малотоксичних. Його слід застосовувати суворо, слідуючи інструкціям виробника. Ні в якому образі не рекомендується самостійно змінювати концентрацію та інтенсивність обприскувань. Слід також дотримуватися і правил особистої безпеки.

  Десикант дикват - це високоякісний засіб для підсушування культурних рослин. Його використання в значній мірі спрощує процес збирання врожаю. Він сприяє збільшенню показників, перешкоджаючи осипання врожаю.

  Частіше за все із категорії «Десиканти» купують такі товари:

  По акції в категорії «Десиканти» можна придбати такі товари