Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Регулятори росту

Регулятори росту рослин

Сьогодні багато дачників і фермерів все частіше використовують регулятори росту рослин. Ці речовини благотворно впливають на фітогормони рослини, і навіть в якійсь мірі замінюють їх. Фітогормони відповідають за ріст і розвиток рослин. Саме тому вони дуже важливі для росту рослини.

Різні препарати по-різному впливають на ріст і розвиток рослин. Для успішного застосування препаратів необхідно чітко дотримуватися інструкції. Велику роль відіграє по фазовий застосування засобів. Позитивний результат від використання не змусить себе довго чекати. При дворазовому застосуванні регуляторів росту рослин можна досягти прекрасного результату.

Але не варто збільшувати дозування препаратів. Це не принесе очікуваного результату, а навпаки, може навіть призвести до загибелі рослини.

 Регулятори росту рослин - це органічні препарати. Вони складаються їз виділених окремих компонентів з грибів, моху, вугілля, торфу. Сьогодні зустрічаються і синтетичні стимулятори.

Багато дачники при вирощуванні розсади і різних рослин використовують тільки перевірені препарати:

  • - Гетероауксин. Це дуже відомий препарат. Він благотворно позначається на формування кореневої системи. Цим стимулятором можна обробляти насіння. При такому методі проростання насіння збільшується. Гетероауксин прекрасно зарекомендував себе і при пересадці рослин. Він підвищує стійкість рослини.

     

  • - Корневін. Це засіб діє на рослину як гетероауксин. Відмінність полягає в більш тривалому часу впливу. Корневин на рослини надає м'якшу дію, без ривків у рості. Застосовують препарат у вигляді водного розчину, поливаючи рослина.

     

  • - Етамон. Це порівняно новий препарат. Він стимулює розвиток кореневої системи. Особливістю препарату є те, що він застосовується як позакореневе підживлення. Такий спосіб використання більш зручний. Етамон покращує стан кореневої системи, впливаючи на клітини рослини, таким чином благотворно впливаючи на весь стан рослини. Результат помітний після першого застосування.

     

Препарати, які стимулюють ріст застосовуються не тільки дачниками. Багато фермерів їх використовують для успішного вирощування сільськогосподарських культур.

Частіше за все із категорії «Регулятори росту» купують такі товари:

По акції в категорії «Регулятори росту» можна придбати такі товари


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.