Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Регулятори росту

  Фільтри

  Регулятори росту рослин

  Сьогодні багато дачників і фермерів все частіше використовують регулятори росту рослин. Ці речовини благотворно впливають на фітогормони рослини, і навіть в якійсь мірі замінюють їх. Фітогормони відповідають за ріст і розвиток рослин. Саме тому вони дуже важливі для росту рослини.

  Різні препарати по-різному впливають на ріст і розвиток рослин. Для успішного застосування препаратів необхідно чітко дотримуватися інструкції. Велику роль відіграє по фазовий застосування засобів. Позитивний результат від використання не змусить себе довго чекати. При дворазовому застосуванні регуляторів росту рослин можна досягти прекрасного результату.

  Але не варто збільшувати дозування препаратів. Це не принесе очікуваного результату, а навпаки, може навіть призвести до загибелі рослини.

   Регулятори росту рослин - це органічні препарати. Вони складаються їз виділених окремих компонентів з грибів, моху, вугілля, торфу. Сьогодні зустрічаються і синтетичні стимулятори.

  Багато дачники при вирощуванні розсади і різних рослин використовують тільки перевірені препарати:

  • - Гетероауксин. Це дуже відомий препарат. Він благотворно позначається на формування кореневої системи. Цим стимулятором можна обробляти насіння. При такому методі проростання насіння збільшується. Гетероауксин прекрасно зарекомендував себе і при пересадці рослин. Він підвищує стійкість рослини.

    

  • - Корневін. Це засіб діє на рослину як гетероауксин. Відмінність полягає в більш тривалому часу впливу. Корневин на рослини надає м'якшу дію, без ривків у рості. Застосовують препарат у вигляді водного розчину, поливаючи рослина.

    

  • - Етамон. Це порівняно новий препарат. Він стимулює розвиток кореневої системи. Особливістю препарату є те, що він застосовується як позакореневе підживлення. Такий спосіб використання більш зру