Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Органічні добрива

  Успішне та ефективне сільське господарство неможливо без родючості грунту. Саме ця характеристика грунту забезпечує високий урожай і розкриває всі можливості сільськогосподарських культур. Щоб грунт був родючим і в ньому вчасно заповнювався запас всіх потрібних елементів, в грунт потрібно вносити органічні добрива. Збагачення корисними речовинами відбувається і природним шляхом, однак далеко не завжди цього достатньо для отримання хорошого врожаю.

  Сільськогосподарське підприємство, яке використовує активні органічні речовини, вирощує екологічно чисту продукцію. Органіка - це найдавніший вид добрив, яким люди користуються тисячі років. У еволюційної історії саме ці речовини вплинули на розвиток життя. При правильному системному підході органіка дає аграріям нескінченний ресурс для зростання і розвитку. Натуральні речовини є заповнюючими і включають в себе перероблені залишки рослин і продукти життєдіяльності організмів.

  Найпопулярніші і поширені види органіки - коров'ячий і пташиний послід, компост, зола, тирса, торф, зелені добрива. Кожна з цих речовин вступає в органічний, біологічно перевірений роками симбіоз з грунтом, підвищуючи його родючість і фізичні характеристики.

  Органіка для грунту: правила використання

  Для саду, городу та поля використовуються складні поживні комбінації. Технологія їх вироблення та внесення відпрацьовувалася століттями. Органічні універсальні склади можуть вноситися різними шляхами:

  • перед посівом;
  • після посіву;
  • гідропонікою;
  • фертигація.

  Передпосівна обробка здійснюється в різні пори року - і ранньою весною, і взимку-восени. Підгодовування після посіву може здійснюватися кореневим (курячі добрива або речовини з кісткового борошна часто вносяться саме в прикореневу зону) або позакореневим способами. Крім того, у аграріїв популярністю користується гідропоніка (вирощування в рідкому середовищі), а також фергітація (добриво під час поливу). Такий спосіб часто використовується для кімнатних рослин і квітів.

  Перш, ніж вносити органіку, слід оцінити якість грунту, адже різні ділянки потребують різних видів речовин. Так, наприклад, облаштування піщаного ґрунту найкраще проводити за допомогою торфу. На глиноземі хороший ефект показує гній. А в домашньому квітникарстві часто використовується угноєний грунт.

  Чому варто купити органічні добрива в інтернет-магазині Гектар?

  Ми працюємо з перевіреними постачальниками, які постачають сертифікований товар. Є як мінімум 3 причини, щоб купити рідкі, тверді, гранульовані та сухі підгодівлі в нашому інтернет-магазині:

  • всі препарати надходять безпосередньо від виробників - це гарантує оригінальність, високу якість і розумну ціну;
  • ви можете купити препарати з доставкою в будь-який регіон України - ми оперативно опрацюємо замовлення і передамо його в службу доставки;
  • доступні різні види фасування - фермерські господарства в різних обсягах зможуть підібрати продукцію під свої потреби.

  Також ви можете вибрати азотні, калійні, фосфорні суміші для розсади і різних сільськогосподарських культур. Ми пропонуємо розумні ціни і гарантуємо швидку обробку будь-якого замовлення.

  Частіше за все із категорії «Органічні добрива» купують такі товари: