Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Хамон

  Фільтри

   Хамон: Традиційна Іспанська Смакота, Яку Варто Спробувати Хоча Б Раз в Житті

  Якщо ви ще не скуштували хамон, то ви пропускаєте можливість насолодитися справжньою дивовижною стравою, яка має унікальний смак і аромат. Хамон - це сире м'ясо свинини, яке досить довго висихає і дозріває під впливом сонця, повітря та солі. Цей процес дозволяє м'ясу зберігати свій аромат та смак, збільшує його тривалість зберігання та зменшує кількість води, що міститься в м'ясі. Хамон є продуктом з довгою традиційною історією в Іспанії та інших країнах, таких як Португалія та Франція.

  Хамон можна придбати як великим куском, так і нарізаним на тонкі шматочки. Іноді його подають з медом або фруктами, щоб зробити смак ще більш насиченим та складним. Якщо ви вирішили спробувати хамон вдома, не забудьте його належним чином нарізати, щоб отримати максимальний смак та аромат.

  Хамон містить в собі багато білків та жирів, тому він є досить калорійним продуктом. Але це не має перешкоджати вам насолоджуватися цією традиційною стравою, яка точно стане справжнім смаковим відкриттям для вас. Хамон чудово поєднується з вином, тому ви можете спробувати різні варіації цього поєднання та знайти своє улюблене.

  Не забувайте, що хамон - це не просто їжа, а справжня культура, яка зберігається в Іспанії вже більше століття. Тому, якщо ви маєте можливість відвідати цю країну, не забудьте спробувати хамон в оригінальному вигляді та відчути його унікальний смак та аромат. А якщо ви не можете відвідати Іспанію, не засмучуйтеся - хамон можна знайти в різних країнах світу, включаючи Україну, тож ви завжди можете спробувати цю чудову страву, замовивши у нас на сайті. Насолоджуйтесь!

  Частіше за все із категорії «Хамон» купують такі товари: