Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Вудилища

 

Вудилища

Mifine - китайська компанія, яка працює з 2000-х років. Вона спеціалізується з виробництва рибальських снастей. Важливе місце займають вудилища, які користуються популярністю у рибалок. Серед моделей кожен знаходить те, що потрібне саме йому. При виборі враховується вид виробу, його призначення, матеріали виготовлення, зручність експлуатації. 

 

Модельний ряд вудилищ компанії Mifine

До видів вудилищ належать спінінги, а також коропові, телескопічні, пікерні та фідерні вудки. Вони виготовляються із сучасних та якісних матеріалів. Один з типів вудилищ – на бічний кивок. Він підходить для лову з берега та човна. Може використовуватись на невеликих річках, озерах, ставках. Крім достатнього запасу міцності, користуються популярністю завдяки малій вазі (до 100 грамів). Рибалки можуть закидати оснастки далеко і точно.

 

Другий різновид — болонське вудлище. Його довжина у різних моделей – від 4 до 6 метрів. Виготовляється із високомодульного карбону, розрахованого на тривалу експлуатацію. Для лову риби можна використовувати важке оснащення. На кільцях є чохол, який виготовляється із міцного пластику. 

 

Третя — вудилища Dragonfly, які відрізнятимуться один від одного за довжиною та вагою. Вони виготовляються з карбону. Популярні завдяки таким же перевагам, як інші вироби бренду. Четверта – моделі Gloria з малою вагою (від 15 до 50 грамів). Їх вибирають завдяки маневреності та зручному перенесенню. 

 

До п'ятого різновиду належить Mikado Princess - вудилище поплавця. Підходить для лову на кивок. Махове — один із найбюджетніших варіантів. При необхідності можна знайти вудку, що важить 10 грамів. Кожна з моделей доповнюється чохлом для зручного перенесення. 

 

Для зимового лову призначена вудка Condor. Оснащена якісною рукояткою, тому рибалкам зручно триматиме її в руках навіть у мороз. Щоб виріб не було пошкоджено під час транспортування, постачається у пластиковому тубусі. 

 

Чому

варто купувати вироби виробника? До переваг відносяться: 

 

  • цінова доступність - вартість нижча, ніж у аналогів конкуруючих фірм;

  • компактність - вироби легко брати із собою в дорогу;

  • гарна якість - вудки служать не один рік; 

  • широкий асортимент – рибалки знаходять те, що потрібно. 

 

Явних мінусів у моделей Mifine не виявлено. Китайський виробник випускає вудлища високої якості. Воно перевіряється компетентними працівниками інтернет-магазину. Покупці можуть переконатися у відповідності до реальних характеристик заявленим. 


 


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.