Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Насіння Вівса

  Фільтри

  Насіння вівса грають ключову роль в отриманні якісного і великого врожаю. Від того, наскільки дружніми і швидкими будуть сходи, залежить врожайність сільськогосподарської культури.

  Вирощування вівса: ключові моменти

  Овес добре відомий кожному жителю нашої країни. Для агропідприємств ця культура представляє особливий інтерес. Основні агротехнічні характеристики вівса:

  • врожайність - близько 40-45 центнерів з гектара;
  • розвиток культури протягом 3 місяців;
  • ідеальна адаптація до кліматичних умов українських широт - культура добре переносить вітер, посуху, вплив шкідників;
  • небезпечна хвороба для культури - це коричнева іржа, але сучасні способи обробки дозволяють легко впоратися з проблемою;
  • тисяча зерен важить близько 30 грамів.

  Особливості роботи з насінням

  Овес для посіву повинен бути великим, вирівняним і кондиційним. Повноцінний насіннєвий матеріал містить весь запас поживних речовин, необхідних для первинного зростання кореневої системи рослини, а також його надземної частини. Це знаходить особливу важливість, коли насіння висіваються на велику глибину.

  Енергію схожості насіння можна збільшити шляхом повітряно-теплової обробки. Для цього їх розміщують в спеціальній сушарці або проводять таку процедуру під сонячними променями. Повітряно-теплова обробка дозволяє збільшити схожість насіння приблизно на 10%. Також цей комплекс заходів дозволяє збільшити дружність і рівномірність сходів. Процедура проводиться до протруювання.

  Сам процес протруювання - це фінальна стадія підготовки до висадки. Це вбереже овес від шкідників, паразитів і небезпечних захворювань, які можуть позначитися на обсягах врожаю. Також це збільшує стійкість рослин до впливу несприятливих факторів, підвищує шанси на успішну зимівлю, прискорює ріст і розвиток культури.

  Чому варто купити насіння вівса в інтернет-магазині Гектар?

  Наш інтернет-магазин працює як з великими, так і з невеликими фермерськими господарствами. Ми реалізуємо насіння голозерного і піщаного вівса за найвигіднішими на ринку цінами. Кожен сорт, представлений на сайті, супроводжується детальними описами особливостей культури і її вирощування. Це допоможе вам зробити правильний вибір. Ось ще кілька переваг, на які можуть розраховувати наші клієнти:

  • найкраща вартість - ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому пропонуємо найвигіднішу ціну на ринку;
  • можливість задовольнити будь-яку потребу в насіннєвому матеріалі - ви можете купити товари оптом в будь-якій кількості, ми давно співпрацюємо і закриваємо запити навіть великих агрохолдингів;
  • все насіння є сертифікованими, проходять перевірки і зберігаються в належних умовах;
  • ми подбали, щоб у вас було кілька зручних способів оплати - готівкою або безготівковим переказом;
  • обробка та доставка замовлень, зроблених до 16.00, здійснюється в той же день.

  Для постійних клієнтів у нас діє цікава і вигідна система лояльності - ви можете отримати персональну знижку і економити на наступних покупках в інтернет-магазині Гектар.

  Частіше за все із категорії «Насіння Вівса» купують такі товари: