Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.
Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 +38 (048) 738 989 7
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Запчастини на комбайн New Holland

Ніякі сільськогосподарські роботи не можна уявити без використання спеціальної багатофункціональної  техніки - комбайнів. Їх використовують для обробки різних сільськогосподарських культур: зернових, кукурудзи, рапсу, цукрових буряків. Перевагою комбайна над іншими видами техніки, є те, що при обробці різних сільськогосподарських культур на виході він видає вже очищені зерна.

Комбайни від New Holland 

Одним з найбільших виробників комбайнів є італійська кампанія Нью Холланд, чия техніка вже не перший рік є популярною на сільськогосподарському ринку. У конструкції комбайнів цієї фірми використовуються різні сучасні інновації, що дозволяють:

  • автоматизувати більшість процесів зі збору врожаю;
  • знизити витрати палива;
  • підвищити комфорт комбайнера під час роботи.

Однак для того, щоб комбайн від Нью Холланд працював багато років, треба бути обачливим і вчасно проводити необхідний технічний осмотр і заміну несправних деталей. Адже не можливо передбачити коли заступляться різальні елементи, прийдуть у негодність шківи чи вийде з ладу форсунка. Для ремонту комбайна найкраще використовувати оригінальні запчастини від New Holland. Завдяки високій якості та дотримання розмірів запчастин виключені ситуації, коли яка-небудь деталь потребує додаткової підгонки перед установкою.

Замовляйте запчастини від New Holland на Гектар!

На сайті Гектар ви зможете знайти всі необхідні деталі для вашого комбайну в нашому електронному каталозі. Якщо виникнуть які-небудь запитання, то наші консультанти із задоволенням проконсультують, дадуть відповіді на всі ваші запитання і допоможуть підібрати ідеальну запчастину саме для вашого комбайну. Вам потрібно всього лише подзвонити по телефону, що указан на сайті або заповнити просту форму. Ми відправимо свою продукцію в будь-яку точку України поштовою компанією Нова пошта в найкоротші сроки.

Частіше за все із категорії «Запчастини на комбайн New Holland» купують такі товари:


Дякуємо за Ваше повідомлення! Ми зв'яжемося з Вами якомога швидше.