Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  касети для розсади

  Фільтри

  Касети призначені для вирощування молодих насаджень, залежно від їхнього розміру. Зовні касети для розсади є пластиковою конструкцією з різною кількістю осередків, в яких зручно поміщати грунт для сіянця. Конструкційні особливості осередків оптимально розраховані для різних культур.

  Вироби виготовляються з нетоксичного та абсолютно безпечного полістиролу, який має достатню міцність для багаторазового використання.
  Особливості використання касет для розсади
  Застосовуючи окремі контейнери для кожної рослини, ви отримуєте кілька суттєвих переваг:

   

  • кожен паросток проростає і розвивається в окремому осередку, що забезпечує здоров'я саджанця та потужність його кореневої системи;
  • обов'язкові операції, такі як пікірування та висадка у відкритий ґрунт проводяться легко та безпечно;
  • форми зручні у використанні, легкі та компактні, різноманітність типорозмірів дозволить підібрати оптимальний варіант для вашого городу.

   

  Крім того, у кожній формі передбачений дренаж, що уберігає від застою води, появи грибка та гниття. Ціна на будь-який виріб є доступною, що дозволяє придбати необхідну кількість форм.
  Різновиди контейнерів для розсади та особливості вибору
  Касети для розсади відрізняються за формою, глибиною, розмірами лотка, а також якістю пластику. Глибина одного отвору може бути від 25 до 80 мм, що дає можливість вибору потрібного варіанта для кожної культури та різних етапів її розвитку. Кількість осередків в одній формі також може змінюватись від 6 до 288 одиниць. При необхідності, велику форму можна розрізати на кілька штук меншого розміру. Також бажано придбати кілька контейнерів різної ємності, що дозволить пересаджувати розсаду в міру її зростання.

   

  Залежно від виду культури, можна вибрати:

  • лотки з глибокими осередками - підходять рослинам з довгою кореневою системою (капуста, баклажани, перець);
  • широкі і дрібні отвори - для розсади з корінням, що росте в ширину: зелені та пряних трав;
  • об'ємні лотки, що дозволяють утримувати розсаду максимально довго, до висадки в грунт.

  Характеристики кожної позиції можна дізнатися у описі.
  Де купити
  Професійні касети можна купити за оптовою ціною в інтернет-магазині "Гектар", де представлена ​​найкраща продукція з якісного матеріалу. На сайті компанії зручно підібрати потрібний товар, відсортувати за вартістю, популярністю, а також почитати відгуки споживачів.