Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Проф пакування насіння

  Фільтри

  Якісне насіння - гарантія здорової і сильної розсади, яка забезпечить хороший урожай, тому купувати посадковий матеріал краще в спеціалізованих магазинах в професійній упаковці. У нашому інтернет-магазині представлені насіння овочів та квітів від відомих виробників не тільки в дрібній фасовці, а й оптом.

  Купівля професійного насіння дає такі гарантії:

  • посадковий матеріал ретельно відібраний;
  • захищений від збудників різних хвороб;
  • зберігає всі властивості сорту;
  • має високу продуктивність;
  • схожість до 99%.

  Плоди овочів з проф насіння мають один розмір і гарні смакові якості, якими славиться певний сорт. Купити насіння квітів і овочів можна як в роздріб, так і дрібним оптом для теплиць великих розмірів.

  Як вирощувати розсаду з професійних насіння?

  Насамперед проводиться передпосівна підготовка, яка включає в себе дезінфекцію насіння. Якщо ви вирощуєте капусту, то посівний матеріал тримають у воді з температурою 50 градусів протягом 20 хвилин, а потім охолоджують. Для огірків, перцю, кабачків, томатів готують 1%  розчин марганцівки в пропорції 1 г перманганату калію на 100 мл води. Насіння промивають в ньому, а потім підсушують.

  Розсаду зазвичай вирощують на підвіконні, тому потрібно створити там оптимальний мікроклімат. Найчастіше насіння висівають в спеціальні скриньки наприкінці зими або ранньою весною, коли світловий день ще досить короткий, тому розсаді потрібно забезпечити висвітлення додатковими засобами. З цим завданням відмінно справляється люмінесцентна лампа, яку ставлять поблизу рослин. З її допомогою розсаду досвічують 14-16 годин, а на ніч відключають.

  Окрему увагу слід приділити грунту, адже від його поживності залежить правильний і швидкий розвиток кореневої системи. Оптимальним варіантом вважається наступне поєднання: дві частини якісного перегною на одну частину землі, іноді в грунт додають пісок. Потрібно також стежити за температурним режимом - він повинен бути помірним. У нічний час температура повинна бути трохи нижчою від денного часу. Для гарту після появи дружних сходів протягом тижня рекомендується зробити температуру на 5 градусів нижче оптимальної.

  Особливості поливу і підгодівлі розсади, вирощеної з професійного насіння

  Від правильного поливу залежить здоров'я рослин, тому він повинен бути помірним. Перезволоження грунту веде до гниття розсади і її послаблення, а недолік вологи - до пригнічення. Перець, капуста, баклажани дуже вологолюбні і важко переносять посуху, помідори також відносяться до цієї категорії, але вони можуть вбирати воду з грунтового повітря.

  Овочева розсада потребує добрива. Томати, баклажани, перець на початковому етапі свого розвитку чуйні до додавання фосфорних сумішей, що прискорюють процес цвітіння і утворення плодів. Калійні добрива важливі в умовах поганої освітленості і невисокої температури, вони роблять розсаду стійкіше. З азотними добривами слід бути обережним, так як їх надлишок знижує імунітет рослин і веде до затримки розвитку.

  Частіше за все із категорії «Проф пакування насіння » купують такі товари: