Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Мінеральні добрива

  Для рослин неорганічні мінеральні речовини є такий же їжею, як для нас картопля, м'ясо, хліб та інша їжа. Тільки рослинам не потрібно її готувати і подавати - вони беруть потрібні речовини з повітря, ґрунту, води, якої їх поливають. Рослинам необхідні азот, калій, мідь, фосфор, залізо і багато інших речовин, «прописані» в таблиці Менделєєва.

  Які бувають мінеральні добрива?

  Ці необхідні для рослин речовини можна розділити за кількома ознаками: прості і складні, за способом підгодівлі - для внесення в ґрунт, обприскування, додавання в воду для поливу. Прості добрива являють собою один елемент, складні - суміш з двох або декількох елементів. Найчастіше добрива розчиняються водою і вносяться в грунт перед посадкою, в стадії росту, або наносяться на листя рослин шляхом обприскування.

  За своїм складом міндобрива можна розділити на:

  • азотні;
  • фосфорні;
  • калійні;
  • комплексні.

  Кожен вид заснований на різновидах мінеральних речовин, необхідних для даної грунту, в залежності від її кислотності, складу, надмірності або нестачі будь-яких речовин і інших показників. Також важливо визначити, які саме культури будуть вирощуватися на цій ділянці, так як кожна з них може вимагати свій вид підгодівлі.

  Де краще купувати мінеральні добрива?

  Продаж добрив, засобів захисту рослин та насіння високої якості виробляється компанією Гектар. Ми знаходимося в Миколаєві і доставляємо замовлення по всій країні. Незважаючи на молодість, наша компанія вже встигла завоювати визнання у покупців завдяки чіткій роботі, високій якості товарів і дуже невисокою ціною на свою продукцію.

  Ми пропонуємо великий вибір будь-якої продукції, зручний сервіс і можливість недорогий доставки в будь-який населений пункт України. Купити добрива і насіння в Гектар - значить, отримати високоякісний продукт за мінімальною вартістю.

  Частіше за все із категорії «Мінеральні добрива» купують такі товари:

  По акції в категорії «Мінеральні добрива» можна придбати такі товари