Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Столові набори

  Фільтри

  Столові набори для подорожі: як вибрати найкращий варіант

  Якщо ви любите подорожувати, то знаєте, наскільки важливо мати з собою зручні столові прибори. Незалежно від того, чи ви вирушаєте в похід, на кемпінг або просто відправляєтесь в далеку подорож, наявність компактного та функціонального столового набору є надзвичайно важливою. У цій статті ми поговоримо про те, як вибрати найкращий столовий набір для вашої наступної подорожі.

  Види столових наборів

  Перш за все, варто розглянути різні типи столових наборів, які доступні на ринку. Найпоширенішими є:

  • Металеві столові набори, які зазвичай складаються з ложки, виделки та ножа. Вони досить важкі, але міцні та довговічні, тому їх часто використовують на походах та кемпінгах.
  • Пластикові столові набори, які складаються з ложки, виделки, ножа та чашки. Вони дуже легкі та компактні, але не такі міцні, як металеві набори.
  • Столові набори зі скла, які зазвичай складаються з чашки, ложки та виделки. Вони досить крихкі та важкі, тому зазвичай використовуються тільки для коротких відряджень.

  Що шукати при виборі столового набору ?

  При виборі столового набору для подорожі варто звернути увагу на наступні параметри:

  • Вага та розмір: чим компактніше та легше столовий набір, тим зручніше його брати з собою у подорож.
  • Матеріал: вибирайте набір з міцного та довговічного матеріалу, що не пошкодиться від падінь та зношування.
  • Кількість предметів: залежно від того, скільки людей буде користуватися набором, виберіть набір з відповідною кількістю предметів.
  • Функціональність: вибирайте набір, який має всі необхідні для вас предмети та функції, такі як відкривач для пляшок чи ніж для різання їжі.

  ​Вибір столового набору для подорожі залежить від ваших потреб та вподобань. Розгляньте всі параметри та варіанти, перш ніж зробити свій вибір.

  Частіше за все із категорії «Столові набори» купують такі товари: