Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  тест

  Фільтри

  Шпалерна сітка - незамінна річ на городі та дачі

   

  Шпалерна сітка - це особливий вид гнучкої сітки, яку садівники використовують для підтримки своїх рослин, акуратно утримуючи їх на місці, контролюючи форму та напрямок зростання врожаю.

   

  Така сітка збільшує врожайність у саду навіть на невеликих площах, захищаючи ніжні виноградні лози та підтримуючи інші рослини. Вона також використовується як засіб захисту від комах, гризунів та гнилі, адже при її використанні рослини менше торкаються землі. Гратчаста сітка також збільшує циркуляцію повітря між паростками, їх запилення та перебування на сонці.

   

  Сітка виготовляється з різних матеріалів, таких як пластик, оцинкована сталь та нейлон.

  Основні види шпалерної сітки

  1.Горизонтальні грати оптимальні для вирощування важких культур.

  2.Решітка з А-подібною рамою ідеально підходить для контейнерних рослин та невеликих садів.

  3.Вертикальні грати допомагають тримати рослини відповідно, у вертикальному положенні.

  4.Аркові грати не тільки підтримують рослини, але й можуть стати окрасою саду і вигідно доповнити його.

   

  Багато садівників вважають за краще, щоб колір сітки був помітним, це запобігає її випадковим порізам під час збору врожаю та обрізки паростків. Важливо, що шпалерна сітка з поліпропілену може втратити міцність, якщо надто довго знаходиться на сонці. Тому її необхідно регулярно міняти.

  Як правильно використовувати шпалерну сітку?

  Як згадувалося раніше, садівники використовують гратчасту сітку як у горизонтальному, так і у вертикальному положенні. При горизонтальному застосуванні вона опускається поверх навісу, при цьому основна кола проштовхується через сітку. Атрибут можна використовувати для забезпечення стійкості або підгинання гілок (суперкропінг). Це необхідно, щоб створити плоский навіс та гарантувати, що всі рослини отримають належну підтримку та максимальне проникнення світла.

   

  Вертикальне застосування решітчастої сітки трохи відрізняється. Її використовують в основному, на відкритому повітрі для створення «живої стіни» з кучерявих рослин. Сітка забезпечує хорошу підтримку та максимальне зростання.

  Де придбати якісну сітку?

  В інтернет-магазині «Гектар» представлено безліч видів товарів цієї категорії за низькими цінами. Наші кваліфіковані технічні спеціалісти швидко відповідають на всі питання покупців, а також допомагають підібрати найоптимальніший варіант товару. На сайті також представлені відгуки щодо кожної позиції, з якими ви можете ознайомитись. У зручному каталозі ви можете розглянути весь асортимент і відшукати необхідну модель, виходячи з особистих вимог, кращої вартості та технічних характеристик.

  Частіше за все із категорії «тест» купують такі товари: