Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Риболовні снасті

  Фільтри

   

  Рибальські снасті 

  У продажу представлені рибальські снасті. Вони підходять для професійного та аматорського лову. Крім вудлищ є додаткове спорядження. Наприклад, волосіні та шнури з нейлону або капрону. Важливе місце в каталозі займають котушки, без яких не буде повноцінно працювати жоден спінінг. Другий напрямок – набори сигналізаторів. Вони постачаються в кейсі для зручного транспортування. 

   

  Як вибрати рибальську котушку

  На першому етапі котушки використовувалися тільки для намотування волосіні. Наразі вони підбираються з урахуванням необхідної дальності закидання. Крім зовнішнього вигляду, відрізняються за технічними характеристиками:

   

  • інерційні з нерухомим корпусом, де кріпиться барабан;

  • безінерційні - складаються з корпусу, шпулі, рукоятки, лісоукладача, передавального механізму; 

  • мультиплікаторні – з передавальним механізмом для підвищеної швидкості обертання барабанів. 

   

  Останні дві моделі підходять при швидкій доставці приманки. Під час риболовлі на річках із сильною течією будуть потрібні потужні пристрої. 

   

  Котушки вибираються з урахуванням виду риби, лов якої ведеться. Наприклад, є коропові. Вони підходять для лову сильної риби вагою до 20 кг. Крім матеріалу корпусу, враховується довжина та форма шпулі. Якщо доводиться виконувати закидання на відстань до 150 метрів, знадобиться значний запас волосіні. Оптимальне значення шпулі – від 5 000. 

   

  Є фідерні котушки Shark, що відрізняються перевагами:

   

  • довговічність роботи;

  • висока якість;

  • зручність експлуатації;

  • універсальна рукоятка;

  • додаткова шпуля. 

   

  Котушки чудово зарекомендували себе. Універсальна рукоятка використовується для лівої та правої руки. Корпус виготовляється з карбону, розрахованого на тривалу експлуатацію. Шпуля – з алюмінієвого сплаву. Для зручності намотування волосіні використовуються кулькові підшипники. 

   

  Чи варто купувати рибальські снасті в інтернет-магазині

  В інтернет-магазині Hectare представлені рибальські снасті одного бренду. Це китайський виробник Mifine, вироби якого виділяються серед аналогів завдяки оптимальному співвідношенню ціни та якості. Співробітники ретельно перевіряють кожний виріб. Завдяки цьому ризик придбання бракованої продукції зводиться до мінімуму. 

   

  Усі снасті виготовляються із сертифікованих матеріалів. Вони нешкідливі здоров'ю. Розраховані на тривалу експлуатацію.    

  Частіше за все із категорії «Риболовні снасті» купують такі товари: