Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

  Рюкзаки для походів

  Фільтри

  Рюкзаки для походів: як обрати найкращий для себе

  Якщо ви любите походи, то знаєте, що найважливіше – це взуття та рюкзак. Взуття має бути зручним та міцним, а рюкзак повинен витримувати великі навантаження та забезпечувати комфортне носіння. У цій статті ми розповімо про те, як обрати найкращий рюкзак для походів.

  Оберіть потрібний об'єм рюкзака

  Один з найважливіших параметрів рюкзака – це його об'єм. Об'єм повинен бути достатнім для розміщення всіх необхідних речей, але не забагато, щоб рюкзак не був занадто важким та не займав занадто багато місця. Зазвичай для походів обирають рюкзаки з об'ємом від 40 до 80 літрів. Для одноденних походів підійдуть рюкзаки меншого об'єму, а для багатоденних – більшого.

  Також потрібно звернути увагу на розмір рюкзака. Він повинен підходити до вашого зросту, щоб не травмувати спину під час носіння. Найкраще підібрати рюкзак, який можна регулювати по висоті і ширині.

  Оберіть тип рюкзака

  Існує кілька типів рюкзаків для походів. Основні з них – це класичний рюкзак з одним великим відділенням та бічними кишенями, а також рюкзак зі спеціальним відділенням для спального мішка. Оберіть той тип, який найбільше підходить для ваших потреб.

  Оберіть матеріал рюкзака

  Матеріал, з якого зроблений рюкзак, повинен бути міцним та водонепроникним. Найпопулярніші матеріали для рюкзаків – це нейлон та поліестер. Якщо ви вирушаєте в гірський похід, то вам підійдуть рюкзаки з міцним та водонепроникним матеріалом, таким як кевлар або нейлон з водонепроникним покриттям. Якщо ж ви плануєте похід в теплий сезон, то краще обрати рюкзак з бавовняного матеріалу, щоб уникнути пітливості та дискомфорту.

  Об'єм та вага

  Об'єм рюкзака повинен відповідати вашим потребам. Якщо ви плануєте короткі походи, то вам підійде рюкзак об'ємом до 40 літрів. Для тривалих маршрутів варто обрати рюкзак об'ємом від 50 літрів. Не забувайте про вагу рюкзака - занадто важкий рюкзак може викликати дискомфорт та сповільнити рухи.

  Спинна опора

  Для комфортного носіння рюкзака важлива спинна опора. Якщо ви плануєте тривалу мандрівку з великим навантаженням, то краще обрати рюкзак з жорсткою спинною опорою та належною вентиляцією. Якщо ж ви плануєте короткі прогулянки, то спинна опора може бути м'якшою.

  Кишені та відділення

  Рюкзак повинен мати достатньо кишень та відділень для зберігання різних речей та спорядження. Краще обрати рюкзак з кишенями на боковинах для пляшок з водою та зовнішніми кишенями для зручного доступу до речей.

  Зав'язки та ремені

  Для зручного носіння рюкзака важливі зав'язки та ремені. Рюкзак повинен мати належні зав'язки для фіксації спорядження та регульовані ремені для підгонки під вашу фігуру.

  Висновок

  Рюкзак - невід'ємна частина туристичного спорядження, тому його вибір потребує уваги та розсудливості.

  Частіше за все із категорії «Рюкзаки для походів» купують такі товари: