Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

    цукрова кукурудза ,

    Існує безліч сортів цукрової кукурудзи. Тут уже кожен городник може вибирати на свій смак, що йому сіяти. Але не у всіх виходить хороший урожай, то з однієї рослини всього пару качанів, а, то і зовсім, жодного. До вирощування кукурудзи потрібно підходити з розумом, вона теж вимагає догляду, хоча багато людей, кинувши насіння в землю, вважають справу зробленою.

    Щоб отримати хороший врожай, потрібно, для початку, грунтовно підготувати грунт. Ще з осені, місце, де повинна буде рости кукурудза, необхідно удобрити суперфосфатом, наполовину перепрів гноєм, приблизно 2 кг на 1 метр квадратний і калійної сіллю. Рано навесні ґрунт потрібно порихліть і якщо мінеральні добрива з осені не були внесені, то вчасно розпушування саме час їх внести. Як тільки земля прогріється до 10 градусів на глибину 6 см - це означає, що пора сіяти.

    Коли у сходів з'являються другі листочки, проводитися проріджування, якщо воно необхідне. Хоча насіння кукурудзи досить великі, щоб кидати їх на правильному відстані один від одного. Якщо у вас посушливий регіон, то кукурудза потребує рясного поливу і постійному розпушуванні після нього. Також коли почнуть з'являтися пасинки, їх необхідно видаляти. Якщо дотримуватися все вищеперелічене, то єдине, що Вас може очікувати - це великий урожай!