Безкоштовна доставка від 30 000 грн
+38 (096) 733 733 0 +38 (066) 733 733 0 +38 (093) 733 733 0 0 800 203 302
Головна
Каталог
Кошик
Особистий кабінет

Відгуки

Залишити відгук
 • Вячеслав
  2
  2
  Заказ делал у них в первый раз,все понравилось,единственное что не понравилось - долго ждал отправки товара,совет менеджеру- перезванивать и предупреждать о задержке отправки товара.
  Відповісти
  Гектар
  Спасибо огромное за отзыв. Ваш совет принят, больше такого не повторится
  Відповісти
 • Ірина
  2
  2
  Незважаючи на чисельні вихідні,своє замовлення я отримала в термін за що дуже вдячна магазину.Рекомендую іншим покупцям сюди звертатися.
  Відповісти
  Гектар
  Дякуємо за відгук, завжди раді допомогти!!
  Відповісти
 • Вячеслав
  2
  2
  Після написаних коментарів менеджер та керівництво принесли вибачення за допущені невідповідності ціни препарату "Канонір-дуо" на сайті із реальною ціною. Питання вичерпали наданням можливої подальшої знижки на послідуючі замовлення. Час покаже як в компанії та її керівництва з памяттю...... P.S. Замовлення на суму більше 10000 грн. зробив у інших, тобто компанія, внаслідок некваліфікованого персоналу втратила на моєму замовленні орієнтовно 1500 грн.
  Відповісти
  Гектар
  Всі ваші зауваження прийняли до уваги, обіцяну знижку обов’язково зробимо на наступні замовлення. Дякуємо за відгук
  Відповісти
 • Вячеслав
  2
  2
  Намагався замовити близько 20 банок інсектицида "Канонір-дуо". Задав питання в пятницю яка кількість в ящику, на що відповіли що кінець робочого дня та тижня, повідомлять у понеділок. В понеділок нічого не вияснили щодо кількості бутилок у ящику, замовляю 15 літрових банок, на що менеджер відповідає, що ціна вже не 288 грн. за 1 літр, а 600 грн. Як ВАМ ..... я офігел, прочикавши 3 дні мені повідомляють про зміну ціни з посиланням на х... знає що.
  Відповісти
  Гектар
  Приносимо наші вибачення, робота з менеджером проведена, в подальшому сподіваємося на співпрацю з Вами!
  Відповісти
 • Владлена
  2
  2
  На органическое удобрение РУТМОСТ Приобрела это удобрение, так как оно органическое и моя свекровь рекомендовала мне именно его. Это удобрение хорошо развивает корневую систему, в составе имеет экстрак морских водорослей и витамины. Дачный сезон только начался, но я уверена, что это сделала правильный выбор в пользу этого удобрения. В любом случае цены на этом сайте адекватные и я планирую выбрать что-нибудь ещё.
  Відповісти
  Гектар
  Спасибо Владлена! Мы рады, что Вы остались довольны.
  Відповісти
 • Лидия Францишко
  2
  2
  Не так давно заказывала для себя гербициды из серии "КВИН СТАР", а то уже скоро начнется дачный сезон, а обрабатывать овощи как не крути нужно, чтобы никакая гадость не поела и не было потом проблем с ними.
  Відповісти
  Гектар
  Лидия, было приятно с Вами работать. Для нас самое главное когда клиент доволен :)
  Відповісти
 • Галина Іванівна
  2
  2
  Вперше зробила тут замовлення. Заказ вже прийшов. Дякую.
  Відповісти
  Гектар
  Одне задоволення для нас , коли клієнти задоволені !
  Відповісти